حسین زادگان و چالش عدم تکمیل پروژه های ورزشی مازندران!!!/ تاکید مدیر دستگاه ورزش استان به جدی گرفتن ورزش همگانی

 

نسیم ورزش: مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ۱۱۰ پروژه ورزشی در استان در دست اقدام است، گفت: مجموع اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژ‌ه‌ها ۲۰ میلیارد تومان است.

سالن

حبیب حسین‌زادگان با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت بخش‌های خصوصی و غیردولتی برای توسعه ورزش استان استفاده کرد، اظهار کرد: در این زمینه با تشکیل انجمن خیران ورزش‌یار و مشارکت افرادی‌ که تمایل دارند در حوزه سخت‌افزاری و زیربنایی به دولت و سازمان ورزش و جوانان کمک کنند، استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ مکان ورزشی در استان داریم، تصریح کرد: سعی ما بر این است تا بتوانیم به تمام اماکن ورزشی استان خدمات‌دهی کنیم تا جامعه هدف ما از این زیر‌ساخت‌ها براساس اهداف دولت استفاده کنند.

مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه خیران و بخش غیردولتی می‌تواند زمینه‌ساز حضور و مشارکت مردم را فراهم کنند، خاطر‌نشان کرد: رؤسای ادارات ورزش و جوانان باید به ستاد سامان‌دهی جوانان و اوقات فراغت و رفع نیازمندی‌های ورزش‌کاران نخبه توجه داشته باشند.

وی به جدی گرفتن ورزش همگانی تأکید کرد و افزود: یکی از جهت‌گیری‌های دولت در استان و به موازات آن در غرب استان افزایش سرانه ورزشی است.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه در حوزه افزایش سرانه ورزشی گام‌های خوبی برداشته شد و پروژه زمین ۵ هزار نفره چالوس نیز که حاصل سفر مقام معظم رهبری بوده نیز در حال توسعه است، اظهار کرد: برای پروژه ورزشی حاصل از سفر رهبری در شهرستان نوشهر که نیمه‌کاره مانده است، ۶ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و همچنین در تنکابن نیز قرار است اعتبار یک‌ میلیارد تومانی مازاد بر سهمیه اعتبار مورد نظر اختصاص یابد که تمام این موارد در افزایش سرانه ورزشی در این منطقه موثر است.

وی در پایان با اشاره به مهم‌ترین برنامه ورزشی که برای سال آینده در این استان در نظر گرفته شده است، گفت: اعزام تیم‌ها و هیئت‌هایی از استان مازندران در المپیک ۲۰۱۶ برزیل مصادف با مردادماه سال ۹۵ است که در آن ورزش‌کاران از کشورهای مختلف جهان در رشته‌های مختلف به رقابت می‌پردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *