حسین زادگان و معضلی به نام وجود رسانه های مشکل دار!!!

 

اختصاصی نسیم ورزش: اصحاب رسانه مازندران نقش پر رنگی در موفقیت های ورزشی مازندران ایفا می کنند و در سخت ترین و دشوارترین میادین مختلف ورزشی در کنار قهرمانان ورزشی بودند و توانسته اند در پرآوزاه کردن موفقیت های ورزشی مازندران نقش آفرینی کنند.

یادداشت

رسانه های ورزشی مازندران بدون چشم داشتی در ورزش در تلاش هستند و داستان نادیده گرفتن مدیران ورزشی سریالی تکراری در جامعه ورزش می باشند.

مدیر دستگاه ورزش مازندران نباید تلاش های رسانه های ورزشی را در استان نادیده بگیرد هرچند این امر به کرات از سوی دستگاه ورزش و شخص مدیر کل صورت گرفته است.

تجلیل از خبرنگاران در زیرزمین نمناک اداره کل ورزش و جوانان مازندران و آن هم با تاخیر و با تلنگر رسانه های گروهی خود گواه کم توجهی متولی دستگاه ورزش به جامعه بزرگ و محترم مطبوعات می باشد. عدم برگزاری نشست خبری در چند ماه گذشته نشان از بی اعتمادی شخص مدیر کل ورزش به رسانه های مازندران دارد.

البته این موارد نمی تواند رسانه های ورزشی استان را از رسالت مهم خود و اطلاع رسانی به موقع اخبار پیرامون دستگاه ورزش و موفقیت های جامعه ورزش دور کند زیرا اصحاب قلم نسبت به این ناملایمتی ها صبوری می کنند.

ورزش مازندران چون نگینی در ورزش کشور می درخشد و وظیفه اطلاع رسانی دستاوردهای ورزشی استان بر عهده رسانه های تخصصی ورزشی می باشد.

حسین زادگان این روزها معظل بزرگی به نام وجود رسانه های ورزشی مشکل دار دارد رسانه های که با بیان دغدغه های خود برای رفع مشکلات پیش روی اصحاب قلم در تلاش هستند مشکل دار نمی باشند.

اگر هم مشکلی باشد از نحوه مدیریت و نارسایی های است که در ورزش مازندران در حال حاضر بی داد می کند.

متولی دستگاه ورزش با نادیده گرفتن زحمات اصحاب رسانه نمی تواند سبب نا امیدی و دوری این جامعه بزرگ از ورزش مازندران شود زیرا افرادی باید از ورزش فاصله بگیرند که سابقه ای در ورزش ندارند.

بایستی جایگاه نخبگان رسانه ای مازندران از سوی دستگاه ورزش حفظ و حراست شود و هر زمانی که رسانه های ورزشی مورد بی مهری قرار گرفتند آنجاست که دستگاه ورزش مازندران متضرر شده است. بی مهری و نامهربانی به جامعه بزرگ مطبوعات تاوان سنگینی خواهد داشت .

رسانه های ورزشی مازندران مظلومانه به قلم فرسایی خود می پردازند و همانند همیشه فارغ از این بی مهری ها  فعالیت های مجموعه دستگاه ورزش مازندران و شخص حسین زادگان را به بهترین شکل ممکن اطلاع رسانی خواهند کرد. هیچگاه مسائل شخصی را وارد قلم فرسایی خود نکرده اند و تنها دغدغه های خود را به صورت نقد و تلنگر بیان خواهند کرد. بهتر است مدیر کل ورزش و جوانان مازندران درخصوص دغدغه های اصحاب رسانه کمی تامل کند و برای رفع چالش های پیش روی این جامعه بزرگ و محترم کوشا باشد.

ورزش مازندران تلاش های افرادی را بهمراه خود دارد که با تمام توان در کنار ورزش می باشند و با دست خالی و با کمترین درآمد با وقار قلم خود را به منظور توسعه ورزش مازندران بر روی صفحه سفید قرار می دهند.

دور دار از خاک و خون دامن چو بر ما بگذری      کاندرین ره کشته بسیارند قربان شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو