حسین زادگان: فدراسیون تیراندازی با کمان،مازندران را ویژه تر از دیگر استان ها ببیند

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در انتخابات مجمع عمومی هیئت تیراندازی با کمان استان گفت: ورزش تیراندازی ریشه در تاریخ تمدن و اعتقادات اسلامی دارد.

حبیب حسین زادگان با اشاره به اینکه ورزش تیراندازی ریشه در تاریخ تمدن و اعتقادات ما شیعیان دارد، بیان داشت: عملکرد فدراسیون تیراندازی با کمان روند رو به رشدی داشته و فعالیت این فدراسیون از لحاظ کیفی و کمی قابل و قبول است.
وی با بیان اینکه استان مازندران از نظر کسب افتخارات ورزشی جز استان های بی نظیر و ارزنده کشور است، اذعان داشت: با ایجاد و فراهم شدن بستر مناسب با همکاری مربیان و دست اندکاران این رشته ورزشی، می توان در موفقیت بیشتر این ورزش فعال تر بود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه فدراسیون تیراندازی با کمان، استان مازندران را ویژه تر از دیگر استان ها ببیند، گفت: توسعه ورزش تیراندازی با کمان در سطح استان ارائه تقویم ورزشی چهار ساله، تعامل با ورزشکاران و پیشکسوتان و حمایت فدراسیون و اداره کل و هدف مندی تیمی در فرآیند برنامه چهار ساله از نظر تعداد ورزشکاران سازمان یافته امکان پذیر است.
حسین زادگان فضای آرام و عشق به خدمت را یکی دیگر از مهمترین ابزار لازم برای توسعه تیراندازی با کمان دانست و افزود: هدف ما اجرای درست مجمع انتخابات بود که این مجمع آگاهانه و در بی طرفی برگزار تا کاندیدای مورد نظر از سوی اعضای مجمع انتخاب شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *