حسین زادگان در تعامل با رسانه ها مردود شد!!! / نادیده گرفتن رسانه ها از سوی متولی دستگاه ورزش تاوان سنگینی خواهد داشت

اختصاصی نسیم ورزش:سید مجید محمدیان/رسانه ها به عنوان بازوان توانمند ورزش مازندران با اطلاع رسانی عملکرد جامعه ورزش همواره نقش بسزایی در موفقیت و توسعه  ورزشی استان ایفا می نمایند.

635341089833566509

 

رسانه های ورزشی مازندران در سرما و گرما با حضور در میادین مختلف به یاری مدیران ورزشی می آیند و با هوشیاری و توانمندی قلم فرسایی می نمایند.

 با وجود تلاش خبرنگاران ورزشی، متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان مازندران در طول مدیریت نزدیک به یک سال حسین زادگان تعامل رسانه ای خوبی  با اصحاب قلم نداشته است.

مدیران دستگاه ورزش و جوانان مازندران ارتباط و تعامل با رسانه ها را تنها به شعار خلاصه نکنند بلکه باید شعار را به مرز عمل نزدیک نموده و تعامل و حمایت مادی و معنوی خود را از  رسانه ها اعلام کنند.

بی اعتمادی به اصحاب رسانه و نادیده گرفتن عملکرد این عزیزان سبب دلسردی آنها خواهد شد که این امر سبب بروز اختلاف  با مدیریت دستگاه ورزش و در پی آن کمرنگ شدن اطلاع رسانی فعالیت های مدیران ورزشی می شود.

تاریخ ورزش مازندران اثبات کرده نادیده گرفتن تلاش های رسانه های تخصصی ورزشی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تاوان سنگینی خواهد داشت.

روز خبرنگار فرصتی است تا از مجاهدت و تلاش های بی وقفه بزرگ مردان عرصه قلم صحبت به میان آوریم کسانی که پل پیشرفت و ترقی مدیران ورزشی استان می باشند و در پایان محکوم به فراموشی می شوند.

متاسفانه رفتارهای ناپسند و بد اخلاقی های موجود با رسانه های ورزشی استان در حال فراگیر شدن است و باید نگاه های مدیران ورزشی استان به چگونگی عملکرد ورزشی نویسان مازندران تغییر یابد.

توصیه می شود گفتمان رسانه ای در اداره کل ورزش و جوانان مازندران حاکم شود و مدیران ورزشی بایستی قدردان اطلاع رسانی قدرتمند اصحاب قلم باشند.

حسین زادگان می داند که خبرنگاران ورزشی مازندران به دنبال انتقام جویی و احقاق حق خود نیستند که اگر چنین بود به طرفه العینی به آن دست می یافتند.

رسانه های ورزشی مازندران با قداست فراوانی به کار خود می پردازند و به واسطه زحمات بی دریغشان از مدیران ورزشی مازندران خواهان احترام هستند.

حسین زادگان بعنوان متولی دستگاه ورزش و همچنین بعنوان الگوی سایر مدیران ورزشی مازندران بایستی با احترام به جامعه بزرگ اصحاب قلم  و گرامیداشت این عزیزان پرتلاش حمایت از قلم فرسایان بی ادعا را در جامعه ورزش نهادینه نماید تا آیندگان از او بعنوان مدیری رسانه ای نام برند.

حسین زادگان با عملکرد غیر رسانه ای و تذکر فراوان اصحاب رسانه و عدم وجود دستاوردی به جامعه قلم در نزدیک به یک سال از حضورش بعنوان سکاندار ورزش مازندران در تعامل با رسانه ها مردود شد!!!

 

 

 

  1. ورزشکار

    سلام,عرض تبریک بمناسبت روز خبرنگار.باید عرض نمایم حسین زادگان در همه چیز مردود شده است همه میدانند ایشان مدیر تحمیلی است.تا الان هم دوام آورد عقبه فعالیتهای سعادتمند مدیر قبلی است.البته یادمان نرود آقای حسین زادگان عاشق عکس گرفتن است.البته شاید بخواهد در انتخابات بعدی شورای شهر شرکت کند…!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *