حسین زادگان : تولید و ورزش عرصه درخشش کارگران زحمتکش مازندران

نسیم ورزش : حسین زادگان : تولید و ورزش عرصه درخشش کارگران زحمتکش مازندران /مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پیامی کسب موفقیت ورزشکاران مازندرانی در مسابقات جهانی کارگری اسپانیا و در قالب کاروان “طلایه داران رونق تولید” را تبریک گفت.

تولید و ورزش عرصه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسین زادگان در این پیام ضمن تمجید از خدمات کارگران در عرصه تولید، درخشش این قشر زحمتکش در ورزش را مایه مباهات و افتخار مردم استان دانست.
متن پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران را در ادامه ملاحظه می فرمائید:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درخشش ورزشکاران کارگری استان مازندران و کسب ۲۳ مدال (۱۲ طلا، ۵ نقره، ۶ برنز)، در قالب کاروان “طلایه داران رونق تولید” در مسابقات جهانی اسپانیا، برگ زرین دیگری از زحمتکشان عرصه تولید در سالی است که به نام رونق تولید نامگذاری شده است.
امیدوارم موفقیت دلاورمردان ورزش کارگری در میادین ورزشی جهانی با رونق در عرصه تولید و ساختن ایران عزیز همراه گردد چراکه پیروزی‌های اینچنینی الگوی مناسبی برای قشر مولد و تاثیرگذار کارگران و مایه فخر و مباهات مردم استان خواهد بود .
در پایان کسب افتخار نمایندگان شایسته کارگران استان در عرصه رقابت‌های جهانی را صمیمانه به آحاد مردم، کارگران قهرمان و مربیان عزیز تبریک عرض می‌ نمایم و امید است این افتخار آفرینی ها زمینه ساز توسعه ورزش کارگری در کشور عزیزمان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو