حسین زادگان: استاد سبحانی زندگی خود را فدای ورزش نمود

نسیم ورزش: با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از محمد سبحانی به پاس زحمات صادقانه چندین ساله ریاست هیات ژیمناستیک استان تجلیل بعمل آمد.

http://www.mazandaransport.ir/UserControl/PhysicalImage.aspx?u=JTdlJTJmMU5ld3NJbWFnZSU1YzArKDU4KV82MzU5OTYxMTE0OTc2NTAyNTcuSlBH
   

 از استاد گرانقدر محمد سبحانی ریاست هیات ژیمناستیک استان به پاس زحمات صادقانه چندین ساله این هیات تجلیل و تقدیر شد. این مراسم که امروز دوشنبه سوم خرداد در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، با حضور همسر استاد سبحانی، معاونین اداره کل، نجاریان و نفجم عضو شواری اسلامی شهر ساری، روسای برخی ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی شهرستان،مربیان، ورزشکاران و دیگر مسئولین از زحمات چندین ساله استاد گرانقدر محمد سبحانی در هیات ژیمناستیک با اهدای لوح تقدیر، تندیس و شاخه گل تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است، محمد سبحانی بیش از ۵۰ سال سابقه مدیریتی داشته و ۱۷ سال ریاست هیات ژیمناستیک استان مازندران را برعهده داشت که در این مدت قهرمانان و ورزشکاران بزرگی را به رده های مختلف تیم ملی و کشور معرفی نمود.
شایان ذکر است، پس از استعفای استاد محمد سبحانی از ریاست هیات ژیمناستیک استان، از سوی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، بیژن جوانبخت یکی از مربیان باتجربه و ارزشمند تیم ملی به عنوان سرپرست هیات ژیمناستیک مازندران منصوب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم تجلیل از استاد سبحانی ریاست هیات ژیمناستیک استان گفت: استاد سبحانی زندگی شخصی خود را فدای ورزش نمود .

حبیب حسین زادگان

 حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان در مراسم تجلیل و قدردانی از استاد محمد سبحانی به پاس زحمات صادقانه ایشان در ریاست هیات ژیمناستیک مازندران بیان داشت:استاد سبحانی زندگی شخصی خود را فدای ورزش نمود.

وی با بیان اینکه خدمت صادقانه استاد سبحانی بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: استاد سبحانی با مدیریت توانمند و تجربه گرانبهایش، صمیمیت، صفا و آرامش را برای ژیمناستیک ترزیق کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان برای استاد سبحانی آرزوی صحت و سلامتی نمود و گفت: از ریاست جدید هیات می خواهم برای شکوفایی واعتلای رشته پایه ژیمناستیک از تجربیات ارزشمند استاد سبحانی نهایت بهره را ببرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *