سید جواد حسینیان به دنبال محرومیت زدایی با نگرش ورزشی

اختصاصی نسیم ورزش: سید جواد حسینیان به دنبال محرومیت زدایی با نگرش ورزشی ، اردوی جهادی شهید علی مهربانیان شهید شاخص ورزش مازندران در منطقه عباس آباد شهرستان نکا از سوی سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش سید جواد حسینیان در مدت حضور خود بعنوان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران توانسته برنامه ریزی های خوبی را عملیاتی کند.
حسینیان توجه ویژه ای به فعالیتهای فرهنگی دارد و اقدامات قابل قبولی در اینخصوص صورت داده است.
سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران گفت : یکی از اقدامات بسیار موثر و تاثیر گذار مجموعه سپاه کربلا مازندران حضور در مناطق محروم جهت محرومیت زدایی میباشد که سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا به همین منظور اقدام به حضور در مناطق استان می کند.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با اشاره به حضور پزشکان به اردو جهادی عنوان داشت : دندان پزشک ، روان شناس ، پزشک عمومی ، پزشک یار ، کارشناس مسائل اعتیاط و مشاور خانواده بصورت رایگان در این منطقه ، بیماران مربوطه خود را ویزیت میکردند.
حسینیان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص روحیه پهلوانی در ورزشکاران و قهرمانان خاطر نشان کرد : سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در تلاش است روحیه پهلوانی را در قهرمانان و ورزشکاران این خطه تقویت کند تا شاهد مردانگی و منش پهلوانی در این عزیزان باشیم.
این مسئول عنوان داشت : تمامی پزشکان ، مربیان ، رسانه  که در این اردو برای کمک به محرومانِ منطقه عباس آباد حضوردارند در عرصه ورزش میباشند و ورزشکار محسوب می شوند.
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در خصوص اهداف برگزاری اردوی جهادی شهید شاخص ورزش استان اذعان داشت : مهم ترین اهداف در برگزاری این اردوی جهادی ، خودسازی و خدمات رسانی به مردم منطقه عباس آباد میباشد.
وی با اشاره به اینکه ساخت منازل در مناطق محروم جز برنامه های حائز اهمیت این سازمان است بیان داشت: یکی از برنامه های آتی سازمان بسیج ورزشکاران ساخت منازل ، در مناطق محروم میباشد که در دستور کار این سازمان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو