حسین بریمانی سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای دستگاه ورزش مازندران شد

 نسیم ورزش: در حکمی از سوی حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، حسین بریمانی به‌سمت سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران منصوب شد.

حسین بریمانی که سابقه ریاست در ادارات ورزش و جوانان نکا، محمودآباد، ساری و همچنین به‌عنوان کارشناس حوزه ورزش و جوانان و دبیری هیئت تکواندو استان را در کارنامه خود دارد، جایگزین مسعود میرزاآقاتبار در مسئولیت جدید شد.حسین بریمانی

بریمانی در مدت حضور خود در هیات تکواندو مازندران خدمات شایانی را اراده داد و  عملکرد درخشانش بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز مازندران بر صاحب نظران ورزشی پوشیده نیست. همچنین از او می توان به عنوان انتخاب خوب حسین زادگان بعنوان متولی ورزش مازندران نام برد.

در بخشی از حکم مدیرکل ورزش و جوانان مازندران آمده که با توجه به سوابق و تجربیات جنابعالی در امور ورزش و جوانان به‌موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به‌سمت «سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران» منصوب می‌شوید؛ امید است با اتکال به خداوند منان ضمن به‌کارگیری نیروهای متعهد و کارآمد در پیش‌برد اهداف نظام مقدس اسلامی و خدمت به جوانان این مرز و بوم بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

در حکمی از سوی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، حسین بریمانی به سمت سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب گردید.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

با توجه به سوابق و تجربیات جنابعالی در امور ورزش و جوانان بموجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به سمت( سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای استان) منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان ضمن بکارگیری نیروی های متعد و کارآمد در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی و خدمت به جوانان این مرز و بوم بیش از پیش موفق و موید باشید.

پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ضمن خسته نباشید به جناب آقای مسعود آقاتبار این انتصاب را به برادر ارجمند جناب  آقای حسین بریمانی تبریک عرض نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون در عرصه مدیریت ورزش را مسئلت دارد و به جناب آقای حسین زادگان به واسطه حسن انتخابش تبریک می نماید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو