حسن یزدانی فینالیست شد /رضا یزدانی در رده بندی

نسیم ورزش : حسن یزدانی فینالیست شد / حسن یزدانی و پرویز هادی به دیدار فینال اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان راه یافتند.

حسن یزدانی فینالیست شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسابقات اوزان ۸۶، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان از ظهر روز (شنبه) در شهر روسه در حال برگزاری است که در پایان دیدارهای مقدماتی حسن یزدانی و پرویز هادی در اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافتند و رضا یزدانی نیز در دیدار رده بندی حضور دارد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر دومینیک ابونادر دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸جاکارتا از لبنان را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل احمدماگامایف از بلغارستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله روسلان عبداله یف از روسیه را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست دارد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۱ بر یک از سد بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از کشور اسلواکی گذشت و راهی دیدار فینال شد. علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از کشور بلاروس حریف یزدانی در دیدار فینال است.

در وزن ۹۷ کیلوگرم یزدانی در دور اول مقابل آبراهام کونیدو از ایتالیا با نتیجه ۱۰ بر ۶ به پیروزی رسید وی در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۲ ماگومدگادجی نوروف از مقدونیه را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه ۹ بر یک فاتح یاشارلی از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله در مصاف باوالری آندریتسف دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ و برنز جهان از اوکراین با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در دور نخست میچائیل کوسویاز آمریکا را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب کرد وی در دور بعد مقابلژی وی دنگ از چین با نتیجه ۸ بر ۴ به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. هادی در این مرحله نیکولاس گویازدوفسکیدارنده مدال برنز جهان از آمریکا را با نتیجه ۵ بر ۲ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز مقابل دانیل لیگتی از مجارستان با نتیجه ۱۳ بر ۸ به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. حریف هادی در دیدار فینال الکساندرخوتسیانیوسکی از اوکراین است.

مسابقات فینال و رده بندی اوزان فوق بعد از ظهر  (یکشنبه) برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو