حسن یزدانی با ضربه‌فنی‌کردن همه حریفان قهرمان شد

نسیم ورزش : حسن یزدانی با ضربه‌فنی‌کردن همه حریفان قهرمان شد/ حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶کیلوگرم کشورمان در دیدار فینال رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان با برتری مقابل حریفی از بلاروس به مدال طلا دست یافت.

 

حسن یزدانی با ضربه‌فنی‌کردن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم در نخستین مسابقه خود با نتیجه ۱۱ بر صفر دومینیک ابونادر دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی از لبنان را شکست داد.

وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر احمد ماگامایف از بلغارستان را مغلوب کرد.

یزدانی در مسابقه سوم نیز در کمتر از سه دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از قزاقستان گذشت.

قهرمان المپیک ۲۰۱۶ در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف روسلان عبدالله‌یف روس رفت و در این مرحله حریف روس را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

یزدانی در این دیدار مقابل بوریس ماکویف دارنده مدال نقره جهان از اسلواکی با نتیجه ۱۱ بر یک پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در دیدار فینال رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان با شکست، ۱۶ بر۵ (ضربه فنی)، علی شعبانوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس به مقام قهرمانی این وزن رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو