حسن‌زاده: شکست سایپا امیدهای ما را برای آینده بیشتر کرد

مهاجم تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد، برتری این تیم مقابل سایپا امیدهای شاگردان مرفاوی را برای ادامه مسابقات لیگ برتر بیشتر کرده است.

حسن‌زاده: شکست سایپا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، احمد حسن‌زاده در ابتدا درباره پیروزی تیمش مقابل سایپا در هفته هفتم لیگ برتر گفت: دوست داشتم پیروزی صبا با گلزنی‌ من همراه می‌شد، اما همین که توانستیم پس از هفته‌ها به برد برسیم هم خیلی خوب بود. گرچه دوست داشتم گلزنی کنم، اما همین که پاس گل صبا را به عنایتی دادم، خوشحالم.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم در ادامه افزود: مهم کسب نتیجه است، حالا چه من گل بزنم و چه سایر بازیکنان. چون دو هفته پشت سر هم گلزنی کرده بودم دوست داشتم با گل زدن به تعطیلات بروم. بازیکنان صبا با این سه امتیازی که کسب کردند با خوشحالی به تعطیلات رفتند و این برد امیدهای ما را برای آینده بیشتر کرد.

وی درباره وقفه‌های لیگ برتر خاطرنشان کرد: تعطیلات این دوره با بازی‌های جام حذفی هماهنگ است و از هشتم و نهم مهرماه این رقابت‌ها آغاز می‌شود، اگرچه این وقفه‌ها تنها به تیم‌های لیگ برتری ضربه می‌زند.

حسن‌زاده در خاتمه تصریح کرد: الان تیم ما با روند خوبی روبه‌روست، اما این تعطیلات قطعاً در ادامه تیم‌ها را از شرایط خوب‌شان دور می‌کند. امیدوارم در این تعطیلات بتوانیم بهتر و بیشتر تمرین کنیم تا برای رقابت‌های لیگ برتر آماده‌تر از قبل باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *