حسرت پیروزی برای تیم کهکشانی خونه به خونه چهار هفته ای شد

تیم پرمهره خونه به خونه مازندران که یکی از تیم های کهکشانی لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور در رقابت های این فصل لقب گرفت ، در چهارمین هفته متوالی در کسب پیروزی آن هم این بار در خانه ناکام ماند.

 

خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شاگردان علیرضا مرزبان عصر پنجشنبه و در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک درحضور بیش از سه هزار تماشاگر ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل میزبان تیم مدعی آلومینیوم اراک بودند و در نهایت با تساوی یک بر یک برابر میهمان رده سومی جدول ، متوقف شدند.
تیم خونه به خونه در حالی این دیدار را به تساوی به پایان برد که انتظار می رفت پس از شکست سنگین هفته پنجم در دیدار خارج از خانه در برابر سپید رود رشت ، دیدار هفته ششم را در خانه برابر آلومینیوم اراک با برد به پایان ببرد .
تساوی امروز تیم پرمهره خونه به خونه سبب شد تا نوار ناکامی ها این تیم ادامه یابد.
این مسابقه در هر نیمه یک گل داشت . گل نیمه اول در دقیقه ۳۸ توسط میلاد احمدی بازیکن آلومینیوم اراک وارد دروازه خونه به خونه شد و در نیمه دوم هم حمید کاظمی که در هفته های گذشته نیز ناجی تیمش بود در دقیقه ۶۱ مسابقه گل تساوی را در دروازه میهمان نشاند.
اگرچه تیم میزبان پس از زدن گل تساوی تلاش زیادی را برای بردن به کار گرفت و حتی یک پنالتی مشکوک نیز از سوی داور به سود این تیم نادیده گرفته شد ، ولی بی دقتی در ضربه های آخر از سوی بازیکنان خونه به خونه باعث شد تا این تیم نتواند با برد به رختکن برود.
تیم خونه به خونه مازندران با هدایت علیرضا مرزبان و بازیکنان لیگ برتری و دسته یکی فصل گذشته فوتبال کشور پس از کسب ۲ پیروزی هفته اول و دوم برابر تیم های استقلال اهواز و مس رفسنجان ، برابر تیم های بادران تهران و پارس جم به تساوی دست یافت و در هفته پنجم در رشت با نتیجه ۳ بر یک به تیم سپیدرود این شهر باخت.
این تیم مازندرانی با وجود تساوی در هفته ششم این رقابت ها درحالی با ۹ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۸ تیمی رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور قرار گرفت که در فصل گذشته با هدایت اکبر میثاقیان تا پایان هفته ششم در جمع سه تیم بالای جدول قرار داشت.
تیم خونه به خونه از ۶ بازی هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان با ۹ امتیاز همچنان با یک پله صعود به رده هشتم جدول رسید و تیم آلومینیوم اراک نیز با این تساوی با ۱۱ امتیاز با یک پله سقوط در رده چهارم جدول این مسابقات ماندنی شد.
نساجی مازندران دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها نیز در شیراز با وجود غیبت سرمربی خودش محمود فکری برابر مهمانش به تساوی رضایت داد و این تیم نیز با یک رده سقوط یازدهم جدول قرار گرفت.
شاگردان فکری در تیم نساجی با ۷ امتیاز ، رده یازدهمی خود را درجدول رده بندی این مسابقات حفظ کردند.
مازندران با ۲ تیم خونه به خونه و نساجی در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *