حساب چسبیده های ورزشی با منتقدین جداست!!!/ گروه رسانه پرش تهدید به افشاگری کرد

اختصاصی گروه رسانه ای پرش: حساب چسبیده های ورزشی با منتقدین جداست!!!/ گروه رسانه پرش تهدید به افشاگری کرد/ ورزش مازندران از دیرباز جایگاه ویژه ای در کشور دارد و این امر همواره با مهر تایید  کارشناسی ورزشی بهمراه می باشد.

حساب چسبیده های ورزشی

موفقیتهای بزرگ مرهون تلاش و کوشش و دلسوزی پیشکسوتان ، مربیان ، ورزشکاران، مدیران ورزشی و همراهی تمام جامعه ورزش می باشد.

ورزش مازندران نیازمند دستیابی به ساحل آرامش است برای این منظور اتحاد و همدلی جامعه ورزش مازندران را طلب می کند.

مطمئنا نقدهای سازنده در ورزش مازندران زمینه توسعه و ترقی مجموعه را به همراه خواهد داشت و تاریخ ورزش مازندران نشان داده است که سرکوب و مقابله با انتقادهای دلسوزانه کارشناسان هیچ دستاوردی را ایجاد نخواهد کرد.

نقدهای همراه با راهکار در ورزش مازندران بعنوان نگاه کارشناسی خارج از سیستم تلقی میشود و سبب ساز رفع موانع پیش روی ورزش مازندران و دستیابی به توفیقات گرانسنگی خواهد شد.

در این بین افرادی از آب گل آلود ماهی می گیرند آنهای که هیچ سابقه ای در ورزش ندارند و میخواهند مدیریت ورزش را نشانه بگیرند آنهایی که تنها بخاطر مطالبات فردی به جان ورزش مازندران افتاده اند.

البته در این بین افرادی غیر متخصص به صورت غیر اصولی به حمایت از دستگاه ورزش زده اند که این خود سم مهلک و سبب از بین رفتن اتحاد و همدلی در فضای ورزش استان خواهد شد.

ورزش مازندران شرایط مطلوبی دارد و برخی انتقاد هم در خصوص عملکرد و رسیدگی به امورات قهرمانان و جامعه ورزش به خوبی جای بررسی جدی دارد.

کینه ورزی افراد غیر ورزشی در فضای ورزش مازندران مشهود است و این تنها با همراهی و حمایت جامعه ورزش مرتفع می شود.

حبیب حسین زادگان مانند سایر مدیران کل چند صباحی بعنوان  متولی ورزش مازندران دراین مسند می باشد و مطمئنا روزی همانند سایر مدیران این صندلی را ترک خواهد کرد اما نکته که وجود دارد این است که نباید تلاش و زحمات وی را نادیده بگیریم و بتازیم. رفتارهای که روح پهلوانی در آن دمیده نشده است در ورزش جای ندارد.

در پایان ضمن تشکر از همراهی مخاطبین عزیز گروه رسانه ای پرش با توجه به وقوع اتفاقات نامیمون در ورزش مازندران و بروز و ظهور افراد غیر متخصص در قالب منتقد و یا هر القاب دیگری اعلام میدارد در صورت استمرار بد اخلاقی های موجود مطمئنا اسنادی را ارائه خواهد داد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو