حرکت شایسته ستاره تیم ملی و پرسپولیس همه را شگفت زده کرد

احمد اسماعیل پور ، ستاره تیم ملی و پرسپولیس مدال برنز جام جهانی فوتسال و سیدجلال حسینی گل خود به ازبکستان را به شهدای مدافع حرم اهدا کردند.

 

ستاره تیم ملی و پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در حالی که دشمن با تبلیغات مسموم خود می کوشد این باور غلط را در جامعه جهانی ایجاد کند که مردم ایران میان شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس فرق می گذارند و موافق حضور جوانان ایرانی در سوریه نیستند، هر روز در ایران میزان احترام به شهدای مدافع حرم بیشتر می شود بعد از این که مدال آوران المپیک مدال خود را به خانواده های شهدای مدافع حرم اهدا کردند، این بار هفت ستاره تیم ملی فوتبال از جمله جلال حسینی و یک ستاره تیم ملی فوتسال هم به جمع حامیان شهدای مدافع حرم پیوستند.

احمد اسماعیل پور، ستاره تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا که با این تیم مدال برنز جام جهانی را گرفت و از لحاظ فردی هم سومین بازیکن برتر جام جهانی شد و جام برنزی را دریافت کرد، دیروز اعلام کرد روز یکشنبه در اصفهان، جام و مدال برنز خود را به خانواده شهدای مدافع حرم اهدا می کند.

علاوه بر وی ۶ ملی پوش دیگر تیم فوتسال گیتی پسند ﺳﭙﻬﺮ ﻣﺤﻤﺪﻯ، ﻋﻠﻰ ﺍﺻﻐﺮ ﺣﺴﻦ ﺯﺍﺩﻩ، ﻣﺤﻤﺪ ﻛﺸﺎﻭﺭﺯ، ﺍﻓﺸﻴﻦ ﻛﺎﻇﻤﻰ، ﻣﻬﺪﻯ ﺟﺎﻭﻳﺪ و ﻣﻬﺮﺍﻥ ﻋﺎﻟﻴﻘﺪﺭ هم اعلام کردند که ﻣﺪﺍﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺷﻬﺪﺍﻯ ﻣﺪﺍفع ﺣﺮﻡ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻛﺮﺩ.

همچنین سید جلال حسینی که با گل دیدنی خود باعث پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل ازبکستان شد، گل ملی اش در تاشکند را به شهدای مدافع حرم تقدیم کرد.

آفرین به این ستاره های فوتبال و فوتسال ایران که قدرشناسی را در جامه ترویج می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو