حرکت ارزشی بازیکن ساروی ذوب آهن اصفهان مقابل چشم میلیون ها ایرانی

نسیم ورزش:  این حرکت ارزشی جوان ۲۲ ساله مازنی ، اوج ارادت او و دیگر فرزندان و جوانان این خطه ولایتمدار را به ساحت مقدس شهیدان سرافراز نشان داده و وظیفه مسئولان استان را در خدمت رسانی بیشتر و بهتر به جوانان با ایمان و شایسته این منطقه سنگین تر می کند.

حرکت ارزشی بازیکن ساروی ذوب آهن اصفهان مقابل چشم میلیون ها ایرانی

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن که می‌توانست آبی‌ها را به صدر نزدیکتر کند یا ذوبی‌ها را به جمع مدعیان قهرمانی برساند، در نهایت با تساوی به پایان رسید تا بیشتر از همه مدعیان قهرمانی سود ببرند!

 در دومین دیدار از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر عصر جمعه و از ساعت ۱۹ تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان به قضاوت تورج حق‌وردی به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. امید ابراهیمی(۶۳ – پنالتی) برای استقلال و دانیال اسماعیلی فر(۷۵) برای ذوب آهن گل زد.

در این فرصت قصد بررسی و تحلیل ورزشی این دیدار را نداشته و حرکت ارزشی و قابل تامل بازیکن ساروی میدان از هر چیز دیگری جالب توجه و برجسته می باشد .

دانیال اسماعیلی فر ، بازیکن ساروی دوب آهن اصفهان ، پس از به ثمر نشاندن گل تساوی و در میان شادی و سرور هم تیمی های خود با بالا بردن پیراهن خود ، تصویر شهید علمدار را به همگان نشان داد .

این حرکت ارزشی جوان ۲۲ ساله مازنی ، اوج ارادت او و دیگر فرزندان و جوانان این خطه ولایتمدار را به ساحت مقدس شهیدان سرافراز نشان داده و وظیفه مسئولان استان را در خدمت رسانی بیشتر و بهتر به جوانان با ایمان و شایسته این منطقه سنگین تر می کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *