حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات استانی زنگ خطری برای کشتی زیراب است

دبیر هیئت کشتی زیراب سوادکوه حذف کشتی‌گیران زیراب در مراحل ابتدایی مسابقات استانی را زنگ خطری برای کشتی این شهر توصیف کرد.

 حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  عبدالحسین امیری ظهر امروز در جلسه هیأت کشتی زیراب سوادکوه با اشاره به توانمندی کشتی در شهرستان سوادکوه و شهر زیراب و کسب عناوین مختلف جهانی و ملی، گفت: مدیریت بر توانایی‌های کشتی شهر و تلاش برای ارتقای جایگاه آنان در دستور کار دست‌اندر‌کاران ورزشی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مسابقات کشتی استانی در سطح بالایی برگزار می‌شود و توانایی مازندران در کشتی، شهرت جهانی دارد که در مسابقات استانی هم شاهد این قدرت هستیم، افزود: عدم موفقیت قابل انتظار کشتی‌گیران زیراب در مسابقات استانی و در رده‌های مختلف سنی در جلسات هیأت کشتی زیراب بررسی و تحلیل شد و برای خروج از این مشکلات برنامه‌ریزی آینده‌نگرانه‌ای اجرایی می‌شود.

دبیر هیئت کشتی زیراب سوادکوه با اشاره به حضور تعداد اندک کشتی‌گیران در مسابقات انتخابی جوانان و حضور هشت نفر از آنان در استان و کسب نتایج ضعیف، خاطر‌نشان کرد: حذف کشتی‌گیران زیراب در مراحل ابتدایی مسابقات استانی زنگ خطری برای کشتی شهرستان است که باید برای حل آن برنامه‌ریزی کرد.

امیری از برنامه‌های هیأت کشتی زیراب برای تمرکز تمرین‌ رده‌های سنی کشتی خبر داد و اظهار کرد: تمرینات متمرکز کشتی‌گیران زیراب در رده‌های مختلف سنی با حضور مربیان طرف قرار‌داد با هیأت از مهر‌ماه آغاز می‌شود.

حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات حذف کشتی‌گیران در مراحل ابتدایی مسابقات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *