حبیب حسین زادگان:قانون باید برای همه اجرا شود/خداحافظی بازنشستگان با ورزش مازندران/خبرنگار:رضا وریجی

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:بازنشستگان ازهیات های ورزشی مازندران خداحافظی می کنند…./ رفتن ۶ رئیس بازنشسته هیات های ورزشی مازندران قطعی شد.

به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش: مجلس شورای اسلامی در ماه مرداد سال جاری قانون منع به کارگیری بازنشستگان در ادارات دولتی را به تصویب رساند و پس از تایید این قانون در شورای نگهبان ، رئیس جمهوری اواخر شهریور ماه این قانون را برای اجرا ابلاغ کرد.

براساس این قانون تمام کارکنان دولت مشمول این قانون باید پیش از زمان مقرر که ۲۶ آبان ماه ۹۷ تعیین شده بود، محل کار خود را ترک کنند.

حبیب  حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران در حاشیه نشست خبری سازمان بسیج ورزشکاران در مورد اینکه افرادی او را بازنشسته می دانند گفت:بنده مامور وزارت کشور در ورزش هستم و با پایان ماموریتم به سازمان خود بر می گردم،اما در مورد بازنشسته بودن من موضوعات مطرح شده صحیح نیست و پرداختن به آن اهمیت زیادی ندارد و اگر هم بازنشسته باشم همانطور که آمدنم بر مبنای قانون بود، رفتنم هم بر مبنای قانون خواهد بود و با آن خداحافظی میکنم و این موضوع پیچیده و مهمی نیست.

وی در ادامه افزود:هیچ مدیری تا آخر در پست خود نمی ماند و بازنشسته شدن هم آخر دنیا نیست و دیر یا زود باید با آن خداحافظی کند.من هم درحال حاظر بازنشسته نیستم و در حال خدمت هستم.انرژی ها باید برای هدف های مهم هزینه شود نه حاشیه ها و من به آن توجهی ندارم.

حسین زادگان با تاکید بر اینکه قانون برای همه باید اجرا شود و ورزش هم از آن جدا نیست تصریح کرد:در ورزش مازندران ۶ رئیس هیات بازنشسته وجود دارد که طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان مصوب مجلس شورای اسلامی باید محل کار خود را ترک کنند. در مازندران افزون بر ۴۰ هیات ورزشی فعال است که روسای هیات های فوتبال، کشتی، پزشکی ورزشی،شمشیربازی، موتورسواری و اتومبیل رانی و هاکی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شدند.

حسین زادگان در ادامه بیان کرد: مکاتبه با روسای فدراسیون ها برای برکناری افراد بازنشسته و انتخاب سرپرست تا برگزاری انتخابات و رئیس هیات جدید انجام شد و ما منتظر اقدام آنها هستیم. براساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور تا ۱۵ آذر ماه بازنشستگان باید محل کارشان را ترک کنند.

هیات پزشکی ورزشی هیات پیش قدم در این امر بود و ساعاتی پس از نشست خبری مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدبد آن در محل دفتر مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد.دکتر دهقان رئیس سابق هیات پزشکی ورزشی،تودیع شد و دکتر فرزاد گوهردهی سرپرست جدید این هیات معرفی شد.

دکتر دهقان هم در این جلسه, ضمن اعلام آمادگی برای کمک به این هیات در جهت رشد و اعتلای مجموعه و همچنین اجرای موفق برنامه های پیش بینی شده, برای دکتر گوهردهی سرپرست جدید هیات پزشکی ورزشی مازندران آرزوی موفقیت کرد.

حال باید منتظر مابقی روءسای هیات ها باشیم تا ببینیم کی مراسم تودیع و معارفه آنها آنجام میشود……./

کشتی آزاد روز جهانی استقلال رامشیر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو