حالا خونه به خونه تیم اول مازندران است

اختصاصی نسیم ورزش/ علیرضا گلی:  برای خونه به خونه انگار قرار نیست در بر همان پاشنه قبلی بچرخد. تیمی که در سال های اخیر در زمره مدعیان بوده و فصل قبل هم به شکلی باور نکردنی و ان شکست در بازی با فولاد نوین در قائمشهر نتوانست جزو مدعیان قرار بدهد این فصل را با روزهایی پر تلاطم سپری کرده است.از قهر و اخراج میثم بائو تا استعفای فرمالیته کوروش موسوی گرفته تا از  امدن حیدرزاده بجای درودگر.برای نساجی این فصل یاداور روزهای خوب گذشته نیست.این تیم با موسوی نشانی از تحول ماه های قبل را ندارد و با شکست در دو دیدار اخیر چه بسا کار بسیار دشوار برای صعود دارد.

خونه به خونه
……………………………
تیمی که فصل قبل نتوانست در لیگ دو به موفقیت برسد حالا جذاب ترین فوتبال را به نمایش می گذارد و خود را در زمره مدعیان صعود میبیند.حرف از خونه به خونه ای است که این روزها نام خود را بر سر زبان ها انداخته است و تااینجا پا پس نکشیده است.
تیم اکبر میثاقیان یک پای صعود است و از شانس بالایی برخوردار است البته انها رقیبان جدی هم در بالای سر خود دارند پیکان فجر سپاسی مس کرمان و حتی ماشین سازی تبریز که جدی ترین رقیبان انها هستند.
خونه به خونه ای ها در بازی رفت پارسه را در بابل شکست دادند حالا هم در بازی برگشت مصمم به تکرار این نتیجه هستند تا از قافله صعود عقب نمانند.
در روزهایی که اهالی مازندران دل خوشی از نساجی ندارند و حتی بماند که کانال نساجی در شبکه اجتماعی این تیم رو سر امد دیگر تیم های شمالی میداند  اما بابل با خونه به خونه توانست مازندران همچنان یک قطب در فوتبال ایران نگه داشته است.
در استانی که نساجی و خونه به خونه بایکدیگر بر سر تیم اول بودن کری داشتند و دارند خونه به خونه مزد مدیریت درست،ثبات مربیگری و مهرهای خوب را میگیرند و با اجازه از تیم قدیمی شمال نساجی که در خوب بودن انها شکی نیست،انها تیم اول مازندران به حساب می ایند.

حواس عیسی پرتو کجاست؟؟

یک بار دیگر به اشتباهات عیسی پرتو در برابر نفت ابادان و خونه به خونه بابل
و ان اشتباه مرگبار دقت کنید.
یک ارسال و عقب ماندن پرتو از خط دفاع و کورس با محمدغلامی پرتو نه به توپ رسید نه توانست کاری کند اگر به توپ می رسید میتوانست ان را به جای مطمئنی بفرستد.
همین امر باعث شد که تمرکز دفاعی نساجی از بین برود و البته جا ماندن میلاد احمدی و اسودگی خاطر میثم خداشناس و پرس روح الله باقری موفق به دادن پاس پشت دفاع جایی که محمد غلامی حضور داشت ،نیز مزید بر علت بود اما رفتا عیسی پرتو جای تعجب داشت.
در ان لحظه ،حواس عیسی پرتو کجابود؟چرا او به اندازه کافی در لحظات  مهم و مفید بازی،تمرکز ندارد؟
عیسی پرتو اگر میخواهد بهتر از این باشد و پیشرفت کند باید فیلم بازی های خود را ببیند و اشتباهات خود را از بین ببرد چرا که این اشتباهات بعضی اوقات نابخشودنی میشود و حتی میتواند به تیم و بازیکن خسارات زیادی متحمل کند…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *