و اما حاشیه های آخرین بازی خونه به خونه در لیگ دسته یک

نسیم ورزش: اخراج سرمربی تیم برق جدید شیراز ، مصدومیت دروازه بان تیم خونه به خونه ، کتک خوردن سرپرست این تیم و پرتاب صندلی های شکسته به وسط زمین از حواشی پررنگ آخرین دیدار این دو تیم در لیگ دسته یک بود .

حاشیه بازی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، دیدار خونه به خونه مازندران وبرق جدید شیراز از هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور از ساعت ۱۷ و همزمان با ۸ مسابقه دیگر ، در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل برگزار شد.
– این دیدار را که از حساسیت بالایی برای تیم خونه به خونه برخوردار بود ، حدود ۶ هزار تماشاگر بابلی از نزدیک تماشا کردند ، جمعیتی که تاکنون ورزشگاه هفت تیر بابل به خود ندیده بود .
– حضور تماشاگرانی از استان مختلف از جمله شهروندان گلستانی که با کلاه های مخصوص ترکمنی و برخی تماشاگران شهرهای مختلف مازندران که با لباس های محلی و پرچم های خونه به خونه به حمایت از این تیم آمده بودند ، از جلوه های دیدنی این مسابقه بود .
– دهها هودار تیم خونه به خونه با بالا رفتن از نردبان های نورافکن های ورزشگاه و پشت بام ساختمان های بلند اطراف ورزشگاه هفت تیر بابل دیدار تیم محبوبشان را تماشا کردند.
– برای نخستین بار در بازی های خانگی خونه به خونه در مسابقات لیگ دسته یک ، دهها نفر از زنان بابلی نیز در بیرون از ورزشگاه و از فضای بلوار وسط که اشرافیت کامل به ورزشگاه هفت تیر داشت ، به طور کامل این مسابقه را تماشا و تیم شهرشان را تشویق کردند.
– به علت حساسیت بالای این دیدار ، شماری نیروهای یگان ویژه و انتظامی از شهرهای دیگر مازندران به کمک نیروی انتظامی شهرستان بابل آمده بودند.
– ظرفیت سکوهای ورزشگاه هفت تیربابل از ساعت ۱۳ و چهارساعت پیش از بازی تکمیل شده بود و جمعیت بسیار زیادی در پایین سکوها و کنار فنس ها ، بازی را تماشا کردند.
– از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ، جام قهرمانی علاوه بر شهر مسجد سلیمان و تختی تهران ، به ورزشگاه هفت تیر بابل نیز آورده شده بود.
– سکوی قهرمانی نیز از سوی باشگاه خونه به خونه تدارک دیده شده بود تا در صورت صعود این تیم به لیگ برتر ، جشن قهرمانی برروی آن برگزار شود.
– در پایان نیمه نخست مسابقه و در زمانی که دو تیم با نتیجه یک بر یک به سمت رختکن درحرکت بودند ، درگیری لفظی شدید میان کادرفنی تیم برق شیراز و چند بازیکن و عوامل اجرایی باشگاه خونه به خونه و هواداران تیم رخ داد که در این زد و خورد ‘ ابراهیم محمودی سرپرست تیم خونه به خونه مصدوم و نقش بر زمین شد.
– رد و بدل شدن گل از سوی تیم نساجی مازندران در ورزشگاه تختی که همزمان با بازی تیم خونه به خونه در جریان بود ، بشدت از سوی بازیکنان و کادر فنی دو تیم پیگیری می شد.
– در دقیقه ۵۶ مسابقه و درپی یک برخورد شدید بین ‘ ناصر سالاری ‘و بازیکن برق شیراز درمحوطه تیم میزبان، دروازه بان بابلی ها مصدوم و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
– رحمان رضایی سرمربی مازندرانی تیم برق جدید شیراز در پی اعتراض های پی در پی به داور مسابقه از زمین اخراج شد ، اما جالب اینکه این مربی تا پایان مسابقه روی نیمکت برقی ها نشسته بود.
– داور این مسابقه در پی مصدوم شدن دروازه بان خوبه به خونه و چند حواشی دیگر ، به مدت ۹ دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود که با واکنش تند برقی ها همراه شده بود.
– خونه به خونه ای ها در این مدت یکپارچه روی دروازه تیم برق موقعیت گلزنی ایجاد کرده بودند، اما نتوانستند به یک گل که آنها را روانه لیگ برتر می کرد، دست یابند.
– پس از پایان مسابقه و با وجود پیروزی ۲ بر یک خونه به خونه برابر برق شیراز ، بازیکنان تیم میزبان به علت صعود نکردن تیم شان در وسط زمین گریه کردند.
– شماری زیادی از تماشاگران متعصب بابلی در ورزشگاه هفت تیر تا دقایقی پس از پایان مسابقه حضور داشتند و علیه فدراسیون فوتبال به این اتهام که تبانی در بازی صورت گرفته شعار دادند و تعداد زیادی از صندلی های ورزشگاه را شکسته و به سمت داخل زمین پرتاپ کردند.
– قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه هم پس از دقایقی به میان تماشاگران معترض آمد و خواستار پایان دادن آنها به این شعارها و آسیب زدن به ورزشگاه شده بود.
– دراگان اسکوچیچ سرمربی خونه به خونه و رحمان رضایی سرمربی برق جدید شیراز حاضر به پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران که پس از پایان دیدار منتظر آنها بودند، نشدند.
سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران به دلیل حساسیت بالای این دیدار به عنوان یکی از ناظران این دیدار حضور داشت.
– شماری از ائمه جمعه و مسئولان اجرایی شهرستان بابل نیز در جایگاه ویژه حضور داشتند.
– حدود ۵۰ خبرنگار و عکاس رسانه های خبری از شبکه های مختلف تلویزیونی و خبرگزاری ها این دیدار را پوشش خبری و تصویری دادند و از حضور نیافتن سرمربیان دوتیم دلخور شدند.
– برای تیم خونه به خونه مازندران دراین دیدار ‘ فرشاد فرجی ‘ در دقیقه ۴۴ و ‘ روح اله باقری ‘ در دقیقه ۸۸ موفق به گلزنی شدند و تک گل برقی ها نیز توسط ‘ فرزان دانا’ در دقیقه ۴۳ وارد دروازه بابلی ها شد.
– تیم خونه به خونه مازندران با وجود پیروزی ۲ بر یک برابر برق جدید شیراز با ۶۴ امتیاز و قرار گرفتن در مکان سوم جدول رده بندی با مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور وداع تلخی کرد که هم امتیاز با تیم نساجی بود وبه واسطه تفاضل گل، لیگ برتر را از دست داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو