جوایز ۱۰۰ میلیون تومانی استاندار به ورزشکاران مازندرانی مدال آور طلا در المپیک ریو ۲۰۱۶

 

نسیم ورزش:  دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران در جلسه با رئیس کمیته ملی المپیک و مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هر کدام از ورزشکاران مازندرانی که در بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال طلا شوند جوایز نقدی ارزنده ۱۰۰ میلیون تومانی اهدا می شود

دیدار با استاندار
دکتر ریبع فلاح تصریح کرد: هر یک از ورزشکاران مازندرانی که در المپیک ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال طلا شوند مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، مدال نقره ۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۲۵ میلیون جوایز نقدی اهدا می شود.
وی، ابراز داشت: نگاه مسئولان استان نسبت به ورزش قهرمانی کاملا حمایت آمیز بوده و هر آنچه در توان داشته باشیم برای رشد و اعتلای ورزش استان بکار خواهیم بست و مسئولان استان برای اهدا پاداش به مدال آوران مازندرانی  در بازیهای المپیک مشکلی ندارد و اگر پیشنهادی در این زمینه دارید قبول می کنیم.

در این دیدار حبیب حسن زادگان مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان نیز از حضور رئیس کمیته ملی المپیک در مازندران قدردانی کرده و عنوان داشت: حضور مسئولان ورزش کشور در اردوهای استانی باعث دلگرمی ملی پوشان و حتی دیگر ورزشکاران استان می گردد و بدون تردید تعیین این پاداش به مدال آوران المپیکی استان از سوی استانداری انگیزه بسزایی در بین ورزشکاران مازندرانی ایجاد خواهد کرد.

 

همچنین در این نشست مقرر شد به اعضای کادر فنی موفق مازندرانی حاضر در بازی های المپیک ریو پاداش نقدی نیز از سوی استانداری اهدا شود.

در این دیدار غلام رضا رضوی معاون توسعه ورزش قهرمانی، علی اصغر ثمر بخش رئیس هیات کشتی استان، احمد مظفری رئیس روابط عمومی استانداری و مجتبی رضایی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *