جوانی با تجربه و اعتمادی از جنس ریش سفیدان کشتی مازندران

 

اختصاصی نسیم ورزش: ورزش استان نیازمند جوانگرای است و حضور مدیران جوان در مسئولیت های ورزشی سبب ایجاد روح تلاش و شادابی در کالبد ورزش مازندران خواهد شد.

مرتضی قربانی

کمتر افرادی را می توانیم بیابیم که توامان دارای سوابق ورزشی و مدیریتی باشند و مدیریت ورزشی  را به صورت پلکانی طی نمایند. مرتضی قربانی جوانی پرتلاش و پرنشاط که سوابق مدیریتی در عرصه کشتی او نشان دهنده عزم راسخ این جوان با تجربه برای موفقیت در عرصه فعالیتی می باشد.

مدیریت مرتضی قربانی بعنوان دبیر هیات کشتی ساری واقدامات او حائز اهمیت می باشد.

هیات کشتی ساری پس از کناره گیری رئیس سابق آن بدون متولی است و این امر در بین جامعه بزرگ کشتی شهرستان ساری تبدیل به دغدغه ای مهم شده است.

رئیس هیات کشتی ساری باید فردی باشد که بیگانه با کشتی نباشد و در عین حال توان اداری در جذب حامیان مالی و پویایی کشتی در شهرستان را دارا باشد.

مرتضی قربانی

مرتضی قربانی که حالا تبدیل به یک مدیر کشتی بلد شده است در عرصه های مختلف حاضر به تسلیم شدن نیست و سماجت و پیگیری در رفع مسائل و مشکلات کشتی ساری را از خود نشان داده است.

کشتی ساری در حسرت مدیری است که برای ساماندهی و ارتقای این ورزش بزرگ و مورد احترام زمان بگذارد و پیشرفت و ارتقای کشتی ساری را در الویت فعالیتهای خود قرار دهد. مرتضی قربانی خواهد توانست نگرانی های جامعه کشتی ساری را مرتفع کند. اعتماد به این جوان خوش فکر قطعا در تاریخ کشتی ساری ثبت و ضبط می شود و این اعتمادی از جنس ریش سفیدان کشتی مازندران خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *