جوانگرایی در والیبال بابلسر جواب داد

اختصاصی نسیم ورزش :  جوانگرایی در والیبال بابلسر جواب داد / ورزش بابلسر روزهای خوبی را پیش رو دارد میزبانی های متعدد نشان از ظرفیت بالای ورزش این شهرستان حکایت دارد.

 

جوانگرایی در والیبال بابلسر
یاسر ابراهیم زاده متولی جوان ورزش بابلسر پر انرژی و پر توان ظاهر شده است و با نگاه مستمر و پیگیری های مجدانه توانسته است بخشی از دغدغه های ورزش مازندران را مرتفع نماید.
ورزش مازندران با حمایت ها و همراهی روسای جوان و پر انرژی دستگاه های ورزش در سراسر استان به پویایی قابل قبولی دست خواهد یافت.
درست پس از دستور حبیب حسین زادگان متولی ورزش مازندران در راستای واگذاری مسئولیت های ورزشی به جوانان ابراهیم زاده در اقدامی دلیرانه جوانگرایی را در هیات والیبال بابلسر کلید زد.
والیبال بابلسر با مدیریت حدود ۲۰ ساله اداره می شد و این امر سبب عدم ارائه برنامه های نوین در این رشته ورزشی شده بود.
ساجد سلیمانیان جوان پر تلاش والیبال بابلسر سکان این رشته ورزشی را در دست گرفت اعتماد به جوانان از جنس ابراهیم زاده نمایان شد.
ساجد سلیمانیان در حالی متولی هیات والیبال بابلسر شد که چالشی بزرگ پیش روی ورزش مازندران بود.
ورزش مازندران در آستانه محرومیتی عجیب قرار گرفته بود.
تعهداتی که پیش از این توسط هیات والیبال شهرستان جهت برگزاری تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی به مقامات عالی ورزش داده شده بود می رفت مشکلات فراوانی را برای ورزش مازندران به ارمغان آورد.
اما درایت جوان پر تلاش والیبال بابلسر و قبول مسئولیت هیات تحول و پویایی را به ارمغان آورد ساجد سلیمانیان برای اثبات توانمندی های خود دست خود را به سوی جامعه ورزش دراز کرد و خواستار بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود شد.
والیبال مازندران و بابلسر همچنان سربلند ماند و تلاش ها و پیگیری های مجدانه استارت خورد.
ساجد سلیمانیان با اقبال عمومی بزرگان والیبال بابلسر روبرو شد حمایت همه جانبه ای از سلیمانیان واقع شد در این بین عده ای خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند که درایت جامعه فهیم والیبال توطئه آنها را به خودشان بازگردانید مقبولیت سلیمانیان بعنوان جوانی از جنس والیبال قابل کتمان نیست.
عزم اداره ورزش و جوانان و هیات والیبال شهرستان بابلسر در برگزاری تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی ستودنی است.
رویدادی بزرگ در ورزش بابلسر در حال وقوع است و اتحاد و همدلی جامعه ورزش شهرستان نقش پر رنگی در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات جهانی ایفا خواهد کرد.
والیبال بابلسر دارای پتانسیل های فراوانی است که با عزم جدی هیات و متولیان این رشته ورزشی و همراهی و حمایت بزرگان جامعه والیبال شاهد رشد و ترقی این رشته ورزشی خواهیم بود.
می توان آینده روشن برای والیبال بابلسر متصور شد…

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو