نماینده مجلس خبرگان: جوانان تحصیل و ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند

نسیم ورزش: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در یادواره شهدای ورزشکار قائم‌شهر با بیان اینکه شهدا منشا خیر و برکت نظام هستند، اظهار کرد: جوانان تحصیل و ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

7848481301734671
آیت‌الله علی معلمی  افزود: شهدای ورزشکار پا به پای رزمندگان دفاع مقدس، با نثار جان و مال خود، از شخصیت و هویت ملت ایران اسلامی دفاع کرد‌ه‌اند چرا که این نظام متعلق به همه آحاد جامعه است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: شهدای ورزشکار در سایه ولایت و امامت و در عرصه نظامی به شهادت رسیدند.

معلمی تبیین کرد: در زمان جنگ تحمیلی بسیاری از شهدای ورزشکار در کنار بسیجیان برای دفاع از میهن اسلامی به پا خواستند و به ارزش‌های الهی و دفاع از میهن و نظام و ندای امام (ره) خود لبیک گفتند.

معلمی، شهدا را افرادی خواند که دارای حیات جاودان در نزد خدای خویش و مایه‌ بقای اسلام و قرآن هستند.

وی، خطاب به ورزشکاران، با بیان اینکه شهدای ورزشکار از عزت و برتری مضاعفی برخوردارند، خواستار تلاش ورزشکاران برای شناخت آرمان‌های مقدس شهدا و ترویج فرهنگ آنان شد.

امام جمعه قائم‌شهر خاطرنشان کرد: جوانان تحصیل و ورزش را جدی بگیرند و این دو مقوله را در کنار هم قرار داده و برای تحصیل موفقیت، از این دو مقوله بهره کافی را ببرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو