جواب رد برانکو به جلال حسینی باعث حیرت و تعجب هواداران شد

 

جواب رد برانکو به جلال حسینی حیرت هواداران را برانگیخت ابتدای فصل گذشته بود که سرمربی سرخ پوشان با جواب کردن سیدجلال حسینی باعث حیرت و تعجب هواداران پرسپولیس شد.

 

جواب رد برانکو به جلال حسینی

هر نمایش مطمئن و خوبی که جلال حسینی در پرسپولیس و تیم ملی ارایه می‌دهد، گذشته از لذتی که برای هواداران دارد، یک سوال کلیدی را مدام در ذهن آنها تکرار می‌کند؛ اینکه واقعا چرا برانکو سال گذشته توافق حسینی با نژادفلاح را نفی کرد و این بازیکن را نخواست؟

مربی کروات در پرسپولیس خوبی که ساخته بیشترین نقش را دارد، اما اگر آن تصمیم بحث‌برانگیز از سوی ایوانکوویچ اتخاذ نمی‌شد، شاید الان حسرت جام بردن قرمزها ۹ساله نبود.

تصویری از توافق حسینی و نژادفلاح پیش از آغاز لیگ پانزدهم را می‌بینید.

در ادامه گفتنی است ، سید جلال حسینی خشکبیجاری (زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۶۰ – خشکبیجاربازیکن فوتبال اهل ایران است. او اکنون عضو تیم باشگاهی باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران است.

وی سابقه عضویت در تیم‌های ملوان بندر انزلی، سایپا و سپاهان،پرسپولیس تهران،الاهلی قطر و نفت تهران را دارد.در جریان مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ (آسیا) سیدجلال حسینی بیشترین دقایق حضور در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران را با ۱۴۴۰ دقیقه حضور تجربه کرد وی هر ۱۶ مسابقه را به صورت کامل به میدان رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو