جواب دیکتاتوری های رییس انجمن جت اسکی کشور را بدهید!

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: متاسفانه در برنامه هفته گذشته ورزش مازندران در شبکه تبرستان اتفاقی ناگواری صورت گرفت رییس انجمن جت اسکی کشور با تهدید و ارعات و رفتارهای زننده در برنامه زنده سعی در قدرت نمایی داشت.

 

رییس انجمن جت اسکی
در این بین واکنش تحسین برانگیز مجری این برنامه جانانه و غرور آفرین بود و قاطعانه از قهرمان مازنی دفاع کرد.
داوود سلیانچی رییس جت اسکی فدراسیون انجمن های ورزشی به راحتی در برنامه ورزش استان اشکان عظیمی قهرمان جت اسکی مازندران را تهدید کرد و او را به کمیته انضباطی حواله کرد.
این رفتار ناشایست در برنامه ورزش مازندران سبب جریحه دار شدن احساسات جامعه ورزش مازندران شده است.
نباید از نقش محوری قهرمانان ورزشی مازندران در توسعه و پیشرفت و پر آوازه شدن ورزش مازندران غافل شویم.
مسئولین ورزش مازندران و به خصوص حسین زادگان باید پاسخ دندان شکنی به این مدیر پایتخت نشین دهند تا به این سادگی در حق ورزشکاران پر تلاش مازنی اجحاف صورت نگیرد.
این در حالی است که اشکان عظیمی قهرمان خوش اخلاق ورزش مازندران به آرامی و با رفتاری پهلوانی جواب این نوع ادبیات را داد .
نمایش دیکتاتوری و حرف های ضد و نقیض رییس انجمن جت اسکی کشور تلنگری بزرگ برای مدیریت ورزش مازندران محسوب می شود و نوک انتظارات را به متولی ورزش مازندران نشانه خواهد گرفت.
البته از متولیان ورزش مازندران انتظار می رود واکنش به چنین رفتاری ابعاد وسیعتری داشته باشد و به این سادگی از کنار چنین رفتارهای ناجوانمردانه که روح پهلوانی در آن وجود ندارد نگذرند.
فلسفه ورزش ترویج فتوت و پهلوانی است برخی افراد با چنین رفتارهایی زمینه یاس و نا امیدی ورزشکاران را فراهم می آورند.
این پایگاه ورزشی ضمن محکوم کردن چنین رفتارهای در فضای ورزش سکوت نسبت به این حق کشی آشکار ورزشکاران مازنی را نوعی سوء مدیریت محسوب خواهد کرد زیرا نباید اجازه داد چنین ادبیاتی در ورزش حاکم شود.
متاسفانه ورزشکاران و قهرمانان مازندران با کسب تمام افتخاراتی که برای ورزش ایران مظلوم هستند و همچنان شاهد بی عدالتی در حق این عزیزان می باشیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو