جوابیه اخیر هیات فوتبال مازندران را قویا رد میکنم/ با آغوش باز پذیرای نقدهای رسانه ها هستیم

اختصاصی نسیم ورزش: جوابیه اخیر هیات فوتبال مازندران را قویا رد میکنم/ با آغوش باز پذیرای نقدهای رسانه ها هستیم/ مهندس غلامرضا بهروان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش با بیان اینکه با آغوش باز نقدها را پذیرا هستیم گفت: وقتی مورد نقد رسانه ها قرار میگیریم احساس شعف می کنیم و این نشان دهنده این است که بیشتر به فوتبال مازندران توجه می شود.

 

جوابیه اخیر هیات فوتبال مازندران
وی تصریح کرد: نقدهای رسانه ها برای بهبود و توسعه فوتبال مازندران است و این عزیزان دلسوزانه مشکلات پیش روی فوتبال را بیان کرده و پیشنهادهای خوبی ارائه میدهند.
رییس هیات فوتبال مازندران تصریح کرد: رسانه رکن رکین توسعه در جامعه می باشد و اگر نگاه نقادانه رسانه ها نباشد و قرار باشد که رسانه ها به تعریف از مسئولین بپردازند هیچ وقت اشکالات بازگو نمی شود و توسعه و پیشرفتی صورت نخواهد گرفت.
وی با بیان اینکه باید در مواجهه با نقد عقلایی رفتار شود افزود: تعامل با رسانه های گروهی در دستور کار هیات فوتبال مازندران قرار دارد.
مهندس بهروان در خصوص جوابیه اخیر هیات فوتبال مازندران به انتقاد گروه رسانه ای پرش خاطر نشان کرد: چنین جوابیه را هیچگاه تایید نخواهم کرد. بنده هیچ پاسخی به نقد گروه رسانه ای پرش نداده ام.
متولی فوتبال مازندران عنوان کرد: مجموعه هیات فوتبال مازندران با آغوش باز از نقدها استقبال خواهد کرد.
بهروان تاکید کرد: جوابیه  اخیر منتشر شده منتصب به هیات فوتبال مازندران نسبت به نقد به ضعف اطلاع رسانی هیات فوتبال مازندران را بنده قویا رد میکنم.
بهروان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار و تقدیر از رسانه های محترم گروهی  گفت: پذیرای هر گونه  نقد و نظر از سوی رسانه های گروهی هستیم و وظیفه خود میدانیم که سنگ صبور باشیم و با آرامش نقدها را پذیرا باشیم.
رییس هیات فوتبال مازندران تصریح کرد: برای رفع مشکلات فوتبال مازندران در تلاش هستیم و قطعا می توانیم با نشست و گفتگو موانع پیش روی را مرتفع نماییم.
گفتنی است چنین گفتمانی از سوی مهندس بهروان  بعنوان مرد شماره یک فوتبال مازندران و چهره شناخته شده فوتبال کشور ستودنی است و این نوع تفکر در جهت توسعه و پیشرفت فوتبال مازندران قابل تقدیر است.
گروه رسانه ای پرش قدرشناش مسئولین پرتلاش فوتبال مازندران می باشد و در جهت اطلاع رسانی دستاوردهای  فوتبال مازندران تلاش خواهد کرد.
قطعا آستانه تحمل مسئولین در مواجهه با نقد حائز اهمیت می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو