جنگ کی‌روش و برانکو وارد مرحله سخت خود شده است

نسیم ورزش : جنگ کی‌روش و برانکو وارد مرحله سخت خود شده است، در این سوی میدان برانکو صدرنشین لیگ است و آماده ورود به لیگ قهرمانان آسیا. در آن سو کی روش صدرنشین گروه خود در راه جام جهانی است و او هم آماده ورود به رقابت های برگشت مقدماتی جام جهانی.

جنگ کی‌روش و برانکو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هر دو اردو می خواهند، هر دو هم مسابقات مهمی در پیش دارند و هر دو می دانند چه می کنند و تا کجا جلو می روند. اردوی اول فصل کی روش در این مجادله به سود برانکو لغو شد. در واقع اردوی ارمنستان لغو شد تا پرسپولیس به اوکراین برود. برانکو این بار هم می خواست با مصاحبه های بی وقفه اش همین کار را بکند و اردو را کلا لغو کند اما کی روش این بار جور دیگری وارد بازی شد. او بازیکنان پرسپولیس را در لیست بازگشت گذاشت تا همه فشار روی دوش برانکو وارد شود هم از منظر افکار عمومی و هم از آنها مهمتر بازیکنان تیم.

حالا هفت ملی پوش پرسپولیس با قیافه های عصبانی به برانکو نگاه می کنند و می دانند از کی روش بر می آید که دیگر آنها را به تیم ملی دعوت نکند و آنها حضور در آوردگاه بزرگی مثل جام جهانی را از دست بدهند. اگر چه این از عقل به دور به نظر می رسد اما کی روش پیش از این با جباری ها، رحمتی ها، عقیلی ها، خلعتبری ها و … رفتار حذفی داشته و بعید هم نیست که روزی آنقدر عصبانی شود که دیگر بازیکنان پرسپولیس را به تیم ملی دعوت نکند یا اینکه کم و بیش آنها را دعوت کند اما تحویل نگیرد.

پاتک کی روش به برانکو در واقع یک حرکت شطرنج گونه بود، اگر چه در نیم فصل اول برانکو کی روش را ناپلئونی مات کرد و اردوی ارمنستان تیم ملی را تبدیل کرد به اردوی اوکراین پرسپولیس اما این بار کی روش با دو حرکت کیش بزرگی به برانکو داده است. از آن کیش ها که به خوزه مانوئل داد و به امیر قلعه نویی.

حالا این شطرنج در خانه های سیاه و سفید ادامه دارد و فدراسیون در هیچ کجای این بازی دیده نمی شود. نه پادرمیانی، نه حکمتی و نه رودر رویی درستی. آنها در سئول جنوبی نه تشر می زنند به برانکو که نباید اردوی ملی را به خاطر باشگاه لغو کنند نه حمله می کنند به کی روش که چرا اینهمه لجوجانه و کودکانه رفتار کرده است.

به هر حال این شطرنج ادامه دارد و طرفین در حال ساختن زمینه هایی برای روزمبادای نتیجه نگرفتن هستند. اصل ماجرا این است هر دو می گویند اگر نتیجه نگرفتیم تقصیر آن یکی خارجی است. غافل از اینکه این رفتار هر دو را می زند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو