وحید امیری موضوع جنگ تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال

وحید امیری
نسیم ورزش:
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در بازار نقل‌ و انتقالات رقابت فشرده‌ای داشتند و سر و صدای زیادی راه انداختند.در برخی موارد مثل وحید امیری، این سرخپوشان بودند.

وحید امیری

وحید امیری

  گوی سبقت را از حریف ربودند و در مواردی مثل کاوه رضایی هم استقلالی‌ها برنده شدند. با این وجود به نظر می‌رسد رقابت داغ دو قطب اول فوتبال ایران، یک فاز زمستانی هم دارد که اگر همه‌چیز درست از آب دربیاید، می‌تواند یخ دی ماه را بشکند.

در حال حاضر پرسپولیسی‌ها به شدت در تلاش هستند تا با شجاع‌خلیل‌زاده به توافق برسند. او یک نیم‌فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد. اگر باشگاه اصفهانی در مدت زمان باقی مانده حاضر به صدور رضایتنامه شجاع شود، او از ابتدای لیگ شانزدهم سرخپوش خواهد شد، اما اگر این اتفاق رخ ندهد انتقال خلیل‌زاده به زمستان موکول می‌شود. از سوی دیگر سروش رفیعی هم دیگر گزینه مد نظر پرسپولیسی‌هاست. او نیم‌فصل دیگر باید در تراکتورسازی باقی بماند تا خدمت سربازی‌اش تمام شود. فولادی‌ها مدعی هستند رفیعی بعد از خدمت، نیم‌فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، اما سازمان لیگ چنین مساله‌ای را تایید نمی‌کند. شجاع خلیل‌زاده که دوست صمیمی سروش است طی روزهای اخیر به دفعات اعلام کرده به زودی این دو بازیکن در یک باشگاه با هم همبازی می‌شوند و البته حدس خیلی‌ها این است که پرسپولیس مقصد بعدی آنها خواهد بود. جالب اینجاست که یکی از همبازیان قدیمی سروش که به تازگی سرخپوش شده می‌گوید رفیعی از آن پرسپولیسی‌های دو آتشه است که از حضور در این تیم استقبال می‌کند!

در سمت مقابل استقلالی‌ها هم برای نیم‌فصل برنامه‌هایی دارند. علیرضا منصوریان که سخت در پی استخدام احسان حاج‌صفی است، گفته یک سهمیه برای جذب او در نیم‌فصل کنار می‌گذارد. به علاوه بهترین خبر در آن بازه زمانی برای استقلالی‌ها می‌تواند بازگشت روزبه چشمی به ترکیب تیم باشد. هافبک دفاعی موفق آبی‌ها، اواسط فصل گذشته رباط پاره کرد و با توجه به کامل نشدن بهبودی‌اش، از فهرست بازیکنان استقلال برای نیم‌فصل اول خارج شد. مسلما اگر این چهار بازیکن در نقل‌وانتقالات زمستانی به ترکیب سرخابی‌ها اضافه شوند، رقابت بین دو تیم به مراتب مهیج‌تر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *