جنسیت در ورزش معنا ندارد

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای راهبردی برای توسعه ورزش استان در دو بخش قهرمانی و همگانی گفت: تعامل و ارتباط موثر با دانشگاه ها راهگشای هر چه بهتر تدوین سند راهبردی ورزش مازندران است

 حبیب حسین زادگان با اشاره به درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران زن و مرد مازندرانی در معیت تیم های بیان داشت: جایگاه ورزش بانوان با توجه به افتخارآفرینی در استان خوب است که توانسته به نتایج  قابل قبولی دست یابد.

وی با اشاره به اینکه جنسیت در ورزش معنا ندارد، تصریح کرد: برای نشاط جامعه و سلامتی افراد ورزش برای همه افراد زن و مرد نیاز است که با گسترش ورزش همگانی در خانواده ها می توان به توسعه ورزش استان نقش داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ظرفیت علمی در دانشگاه های استان بسیار زیاد است، اذعان داشت: برای توسعه ورزش استان به ویژه بانوان و همچنین طرح و بهبود سلامت افراد و جامعه تفاهم نامه خوبی بین دستگاه ورزش و دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت و در صدد هستیم تعامل با دانشگاهها و استفاده ازظرفیت علمی دانشگاه و در نهایت اجرا نمودن برنامه ها و سند توسعه در حوزه هایی که مسایل و مشکلات وجود دارد باهمفکری اساتید و اعضای شورای راهبردی به ظهور برسانیم.

حسین زادگان با اشاره به اینکه برای کم کردن هزینه درمان افراد باید ورزش کرد، بیان داشت: سهم و نقش دستگاه های اجرایی برای توسعه ورزش همگانی ارزیابی می شود و باید در این زمینه نگاه مسئولان استانی را به ورزش تغییر داد.

وی افزود: با برگزاری چنین جلساتی حوزه ورزش بانوان در مدال آوری، سرانه ورزشی و همچنین چالش ها و مشکلات ورزش بانوان را می توان برطرف کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو