از جمعه تا اواسط هفته آینده هوای مازندران سرد می شود

نسیم ورزش : هواشناسی مازندران با صدور اطلاعیه ای پیش بینی کرد ،دمای هوای مازندران از جمعه تا روز دوشنبه هفته آینده ۵ تا ۱۰ درجه سانتی گراد کاهش یابد.

 

هوای مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دراین اطلاعیه آمده است : بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از روز جمعه بیست هشتم آبان ماه با نفوذ سامانه بارشی به استان بارش باران به همراه کاهش تدریجی دما شروع می شود.
بنابر این گزارش ، از روزهای شنبه ،یکشنبه و دوشنبه آینده با تقویت جریانات سرد ضمن تداوم بارش باران، شاهد کاهش محسوس دما ، وزش باد ، مواج شدن دریا و بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
احمد اسدی رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت هوای امروز استان را صاف تا نیمه ابری دانست و گفت: دمای هوای امروز ساری در گرم ترین ساعت ۱۹ درجه بالای صفر و در سردترین ساعت به ۱۱درجه می رسد.
وی هوای فردا چهارشنبه و پنجشنبه مازندران را نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی پیش بینی کرد و بیان داشت: بارش باران از اواخر روز پنجشنبه هفته جاری از غرب استان شروع می شود.
اسدی گفت: البته از فردا با بررسی و تجزیه تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی احتمال اینکه اخطاریه نسبت به کاهش شدید دما و بارش برف در ارتفاعات صادر شود، بعید نیست.

از آنجاییکه بیش از چهار هزارو ۲۰۰ماهیگیر در حال صیدو صیادی در دریای خزر استان مازندران هستند ، شرکت های تعاونی صیادی پره باید مراقب طوفانی شدن دریا باشند.
مازندران ۳۳۸کیلومتر ساحل در خزر دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو