جلوگیری از فعالیت باشگاه های رزمی متخلف در مازندران

 

مسئول کمیته انضباطی هیات ورزش های رزمی استان مازندران با اشاره به حضور قضات با تجربه و مجرب استان در این کمیته گفت: با توجه به مشاوره و هماهنگی های صورت گرفته با رئیس هیات ورزش های رزمی استان، با متخلفین حوزه ورزش های رزمی، برخورد و پس از طی مراحل قانونی و اخطار کتبی، از فعالیت باشگاه های رزمی دارای تخلف، در مازندران جلوگیری می شود.

جلوگیری از فعالیت باشگاه های رزمی متخلف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های رزمی شهرستان ساری، “عسکری دانش” با بیان اینکه هیچ گونه تخلفی را در ورزش های رزمی استان مازندران برنمی تابیم، افزود: کمیته انضباطی هیات رزمی استان، با بررسی مدارک و مستندات تخلفات صورت گرفته و تحلیل گزارش های واصله، در خصوص تخلفات احتمالی تصمیم گیری می نماید.

وی غیرقانونی بودن برخی احکام، فعالیت های غیرقانونی، بروز تخلفات در جریان مسابقات و فعالیت مربیان، بدون دارا بودن احکام فدراسیونی را از جمله برخی تخلفات بالقوه ورزش های رزمی عنوان و تصریح کرد: با وجود تیمی قوی و متعهد و رعایت موازین شرعی و بینش اسلامی، امنیت و سلامت را در جامعه ورزش های رزمی مازندران نهادینه خواهیم کرد.     

دانش همچنین با تقدیر از رئیس هیات ورزش های رزمی مازندران در راستای حضور قضات توانمند و متخصص در کمیته انضباطی این هیات، اذعان کرد: قطعاً در صورت بروز تخلف، با علم و آگاهی و در نظر گرفتن قانون، مقتدرانه با هرگونه تخلفی برخورد قانونی می شود.

رئیس هیات ورزش های رزمی ساری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور دو فایتر و یک مربی در قالب تیم ملی پنچاک سیلات جمهوری اسلامی ایران، افزود: “بابک هاشم زاده” و “محسن رنجدوست” از ساری در قالب تیم ملی این رشته رزمی، به مسابقات ساحلی آسیایی ویتنام اعزام می شوند و “رضا ملازاده” مربی ارزنده تیم ملی، به علت مشکلات شخصی در این مسابقات حضور نخواهد داشت.

دانش با بیان این مطلب که “تلاش داریم تا با استفاده از ظرفیت های مختلف و حمایت های لازم، زمینه معرفی استعدادهای بیشتری را در رشته های رزمی استان فراهم آوریم” خاطرنشان کرد: رشته های رزمی جایگاه مهمی در میان رشته های ورزشی استان دارند، مازندران از پتانسیل بالایی در ورزش های رزمی برخوردار است و قهرمانان بسیار توانمندی از این استان در مسابقات بین المللی و کشوری حضور یافته و افتخارآفرین بوده اند که با وجود علاقه مندی جوانان استان به رشته های رزمی، ادامه این موفقیت ها حمایت بیشتر مسئولین از این حوزه را می طلبد.

وی همچنین توجه ویژه به ورزش بانوان را از جمله برنامه های مد نظر هیات ورزش های رزمی ساری عنوان کرد و با اشاره به توانمندی بالای بانوان رزمی کار مرکز مازندران، گفت: تیم کیک بوکسینگ دختران شهرستان ساری در مسابقات کشوری که در تاریخ ۲۶ شهریورماه در فریدونکنار برگزار شد با کسب چهار مدال طلا، دو نقره و دو برنز افتخارآفرین شده و قدرت خود را به رخ حریفان کشیدند.

یادآور می شود تیم کیک بوکسینگ دختران ساری در مسابقاتی که اخیراً در سطح استان مازندران برگزار شد نیز با کسب هفت مدال طلا به کار خود پایان داده بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو