جلالی و نساجی به دنبال جذب مدافع اروپایی

نسیم ورزش :جلالی و نساجی به دنبال جذب مدافع اروپایی/ تیم نساجی مازندران قصد دارد یک مدافع گرجستانی را برای نیم فصل دوم به ترکیب خود اضافه کرده و آن را در کنار گولیسیانی قرار دهد.

جلالی و نساجی به دنبال جذب مدافع

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  تیم نساجی مازندران که در نقل و انتقالات زمستانی بسیار ضعیف عمل کرده و به جای پوشش نقاط ضعف خود دو بازیکن اصلی‌اش را هم از دست داده است، به دنبال جذب یک مدافع گرجستانی خواهد بود. این تیم که در قلب خط دفاع به جز گولیسیانی از مدافع تخصصی استفاده نمی‌کند حالا به دنبال جذب یک مدافع دیگر و از هم وطنان این بازیکن است.

گویا مدافع مدنظر باشگاه نساجی و مجید جلالی شب گذشته هم وارد تهران شده و پس از شرکت در تمرینات و اخذ تایید فنی توسط سرمربی قرارداد خود با سرخپوشان قائمشهری را قطعی می‌کند. هم‌چنین در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه جذب یک دروازه‌بان طراز اول هم در دستور کار مدیریت و کادر فنی قرار گرفته تا جایگزین خوبی برای حامد لک باشد. نساج‌ها از فردا اردوی تدارکاتی خود را در تهران برگزار می‌کند و به دنبال این هستند با پوشش نقاط ضعفشان در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کرده و در اولین حضور لیگ برتری‌اشان خاطره خوبی برای مردم مازندران رقم بزنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو