جلالی : می‌توانیم روزهای خوبی داشته باشیم/خواسته پیکان را نپذیرفتم

نسیم ورزش : جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در دیداری که مقابل استقلال داشتیم نشان دادیم تیم شایسته‌ای هستیم و می‌توانیم در نیم فصل دوم روزهای خوبی داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: بعد از حضورم در قائمشهر کمی کار را دیر شروع کردیم ولی با برگزاری بازی های دوستانه شرایط بهتر شد و در دیداری که مقابل استقلال داشتیم نشان دادیم تیم شایسته‌ای هستیم و می‌توانیم در نیم فصل دوم روزهای خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در ادامه تاکید کرد: در هر ۲ بازی تدارکاتی خوب کار کردیم و بازیکنان ما نشان دادند می‌توانند خودشان را در لیگ ثابت کنند. همچنین می‌توانیم تماشاگرانمان را که خیلی نگران هستند را خوشحال کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا از پیکان جدا شد گفت: ما آخرین بازی هایی که در پیکان داشتیم بسیار خوب بود ولی در ‌آخرین مسابقه ما مسائلی پیش آمد و جلسات متعددی هم برگزار کردیم ولی چیزی که هیأت مدیره پیکان از من خواست را نپذیرفتم و همین موضوع منجر به جدایی من شد.

جلالی تاکید کرد: آخرین بازی تدارکاتی ذوب‌آهن را دیدیم، هر تیمی بخواهد مقابل ذوب‌آهن بازی کند حتما باید روی آن‌ها حساب کند. ما هم همین فکر را کردیم و فکر می‌کنم فردا می‌توانیم موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص یارگیری نساجی در نیم فصل گفت: سعی کردم خیلی سریع نیازهای تیم را برآورد کنم، ما لیست ۲۶ بازیکن را آماده کردیم و با خود گفتیم اگر از این ۲۶ نفر ۲ نفر هم بگیریم خیلی خوب است ولی حتی یک بازیکن از این لیست را هم نتوانستیم بگیریم! حتی بازیکنان ذخیره برخی باشگاه‌ها هم نتوانستند به تیم ما بیایند چون باشگاه‌ها اجازه جدایی ندادند. بنابراین فقط ۲ بازیکن خارجی که من از قبل آن‌ها را می‌شناختم جذب کردیم و این کار مطمئنی بود.کار مهم ما این بود که تیم خودمان را حفظ کردیم و نگذاشتم بازیکنی از جمع ما جدا شود.

وی در خصوص نگرانی هواداران نساجی گفت: من آن‌ها را درک می‌کنم ولی هواداران نساجی هم باید بدانند تیم سال اول حضورش در لیگ برتر است و تمام تیم‌ها آماده و تجهیز شدند. به هر حال اینجا تغییر و تحولات شده و حتی خود من در جلسه به مسئولان باشگاه گفتم دیر است و بهتر است مربی خودتان را حفظ کنید ولی آن‌ها مشکلاتی داشتند که نشد. مطمئنا هواداران از ما حمایت می‌کنند و بازیکنان ما هم تلاش می‌کنند که هوادارانمان را سربلند کنند.

جلالی با اشاره به مصدومیت عباس‌زاده و محرومیت فرجی در بازی فردا در خصوص دلایل جدایی مجیدی از این تیم گفت: این‌ها در حیطه اختیارات باشگاه است که خودشان بهتر پاسخ خواهند داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو