جلالی: در ایران باید به جایی وصل باشیم تا نتیجه بگیریم!

نسیم ورزش : جلالی: در ایران باید به جایی وصل باشیم تا نتیجه بگیریم! /جلالی گفت: از بچه‌ها ممنونم، همه دیدید چقدر با اصالت بازی کردند. همه هم از ما این انتظار را داشتند.

در ایران باید به جایی وصل باشیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجید جلالی پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل سپیدرود گفت: در روز پرفشار لیگ به رشت آمدیم و فضای پرفشاری برای تیم ما بود. بازی مرگ و زندگی برای سپیدرود بود و این کار را برای ما سخت کرده بود. به بچه‌ها هم گفتم این بازی کسب امتیاز نیست،‌ بازی شأن و شخصیت و منزلت است. از بچه‌ها ممنونم، همه دیدید چقدر با اصالت بازی کردند. همه هم از ما این انتظار را داشتند. مطمئنم مردم رشت هم ما را تمجید می‌کنند. حریف هم همه تلاشش را کرد و دقایقی فشار زیادی روی ما آورد ولی من از اینکه بچه‌ها اینقدر سنجیده بازی کردند خوشحالم. مایلم این برد را به هواداران‌مان تبریک بگویم که منتظر برد ما بودند.

وی درباره استرسی که بازیکنان سپیدرود در جریان این بازی داشتند گفت: من فکر می‌کنم شما جواب سوالتان را دادید. ما می‌دانستیم این استرس می‌تواند عملکرد حریف را با نقصان رو به رو کند. وقتی به این استادیوم‌ها می‌آییم، فوتبال می‌گوید قواعدی دارد. تمام موقعیت‌هایی که سپیدرود در این بازی خلق کرد روی ضربات آزاد بود، اما ما در جریان بازی مسلط‌ تر بودیم. واقعاً سپیدرود تیم خوبی است. همانطور که دوست دارم بوشهر و شیراز یک تیم داشته باشند،‌ می‌گویم که رشت هم این لیاقت را دارد تا یک تیم لیگ برتری داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره ناکامی تیم‌های پرطرفدار و ریشه‌دار در لیگ برتر گفت: تیم‌های ریشه‌دار و تیم‌هایی که هوادار دارند را نباید به حال خود رها کنیم. من الان در یکی از تیم‌ها کار می‌کنم. من به وضوح می‌گویم آینده برای این تیم‌ها نیست، چون ساختار ندارند. این تیم‌ها ۶۰ سال قدمت دارند، باید خود استان‌ و خود شماها اتاق فکری تشکیل دهید و به دنبال ساختار باشید تا باشگاه بتواند بازیکن تولید کند. شاید اگر باشگاهی بازیکن تولید نکند یک سال بتواند در لیگ بماند اما بعد چه؟ به نظر شما تیمی مانند پارس جم چند سال می‌تواند در لیگ برتر بماند؟

جلالی در پایان گفت: باید ساختاری درست شود مانند ساختار اصفهان، درست است شاید آنها به جاهایی وصل باشند اما باید این رویه را در پیش گرفت . در کل نیم‌فصل دوم به تیم من ۱۰ درصد پول داده‌اند اما هفته قبل بعد از شکست مقابل صنعت نفت پنج درصد آن را جریمه کرده‌اند. باید گروهی در اینجا بنشینند و به این فکر کنند این تیم می‌خواهد ۱۵ سال زندگی کند، بگذارید یک چیز را بگویم، الان در این کشور به هیچ وجه فوتبال نمی‌تواند خصوصی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو