جشن عاطفه ها در آمل با طعم طلایی المپیک

مرحله نخست جشن عاطفه ها روز پنجشنبه با حضور و میدان داری ‘ قاسم رضایی ‘ دارنده نشان طلای کشتی فرنگی المپیک لندن و برنز المپیک ریو در شهر آمل برگزار شد.

 

جشن عاطفه ها در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پلهوان آملی با حضور در پایگاه ثابت جشن عاطفه ها در میدان ۱۷ شهریور آمل کمک نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند اهداء کرد.
رضائی پس از این اقدام خیرخواهانه ، از شهروندان و افرادی که توان مالی بهتری دارند ، درخواست کرد که با حضور در پایگاههای جشن عاطفه ها ، به یاری نیازمندان و دانش آموزان کم توان مالی بشتابند.
وی گفت : کمک به دانش آموزان و افراد نیازمند جامعه وظیفه همگانی است و امروز خوشحالم که توانستم با این اقدام در شاد کردن دل دانش آموزان شهرم سهیم باشم.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل هم گفت که همزمان با سراسر کشور ، مرحله نخست جشن عاطفه ها با شعار ‘ مهر در انتظار همدلی ‘ از امروز در هشت پایگاه ثابت و سه پایگاه سیار در شهرستان آمل آغاز شد.
غلامرضا علیپور به خبرنگار ایرنا گفت که ۶۲۰ دانش آموز و ۲۲۰ دانشجو هم اکنون زیرپوشش کمیته امداد آمل هستند و
وی آمار خانوارهای زیر پوشش در شهرستان را ۶ هزار و ۲۰۰ خانوار با بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت اعلام کرد و افزود که این تعداد حدود ۶ در صد جمعیت شهرستان را شامل می شود.

جشن عاطفه ها در آمل جشن عاطفه ها در آمل  جشن عاطفه ها در آمل  جشن عاطفه ها در آمل  جشن عاطفه ها در آمل 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو