جشن صعود نساجی قائمشهر همه را غافلگیر کرد

نسیم ورزش: جشن صعود نساجی قائمشهر همه را غافلگیر کرد. اگر چه صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر آن هم در آخرین دقایق فصل لیگ دسته یک برای همگان غافلگیر کننده بود ، اما ظاهرا برنامه ریزی و برگزاری جشن صعود برای شهرداری و شورای شهر قائمشهر غافلگیرکننده تر از آب درآمد .

جشن صعود نساجی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، جشن صعود نساجی  همزمان با زادروز امام دوازدهم شیعیان حضرت ولیعصر (عج) در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، ولی این پرسش هنوز برای اعضای شورای شهر قائمشهر بی پاسخ مانده است که برگزاری این جشن و ممنوع شدن حضور بانوان در آن در کجا برنامه ریزی شده بود ؟
تبریک صعود نساجی و بحث در باره چگونگی برگزاری جشن مهم ترین موضوع نشست علنی امروز یکشنبه شورای شهر قائمشهر بود.
جلسه علنی شورای شهر قائمشهر امروز در حالی برگزار شد که اعضای شورای شهر با تبریک صعود تیم نساجی مازندران به لیگ برتر بر این موضوع تاکید داشته اند که این تیم برای حضور در لیگ برتر به حمایت همه جانبه نیازمند است تا پله های تلقی را طی کند.
صعود تیم نساجی به لیگ برتر آن هم پس از ۲۴ سال انتظار سبب شادمانی مردم مازندران بویژه مردم شهرستان قائمشهر شده و اعضای شورای شهر و شهرداری را بر آن داشته بود تا هماهنگی هایی را برای برپایی جشن صعود انجام دهند ، اما با این وجود جشن خارج از برنامه مورد انتظار اعضای شورا و شهرداری عصر چهارشنبه برگزار شد و همه را غافلگیر کرد.
یکی از اعضای شورای شهر قائمشهر در نشست علنی گفت : صعود تیم نساجی به لیگ برتر باعث خوشحالی همه ما شد و تلاش خواهیم کرد تا در لیگ برتر با انسجام بیشتری در کنار تیم باشیم .
محمدعلی شیرسوار از حضور نیافتن بانوان در جشن صعود نساجی انتقاد کرد و افزود : در جلسه قبل از برگزاری جشن ، بنا را بر این گذاشته بودیم تا شرایط را برای حضور بانوان مهیا کنیم اما متاسفانه قبل از اخذ مجوزهای لازم ، با اطلاع رسانی بی موقع ، حضور بانوان منتفی شد.
وی گفت : نظر شورای شهر و شهرداری این بود که جشن به صورت خانوادگی برگزار شود ، ولی متاسفانه شتاب زدگی در اطلاع رسانی باعث شد تا بانوان از حضور در جشن محروم شوند .
این عضو شورای شهر با اعلام این که خودش به علت ممانعت از حضور بانوان در جشن صعود حضور نداشت ، گفت : برای برگزاری جشن اگر چه شهرداری متحمل بار مالی شد ، ولی کمترین برنامه ریزی نرم افزاری را شاهد بودیم .
یک عضو دیگر شورای شهر قائمشهر هم از درج نام یکی از فروشگاهها در بنرهای تبریک صعود تیم نساجی به لیگ برتر در کنار نام شورای شهر و شهرداری انتقاد کرد و گفت : به نظرم شهرداری آنقدر توان مالی دارد که نیازی به گرفتن کمک مالی از یک فروشگاه و درج نام آن در بنرها نداشته باشد.
احسان اسماعیلی نجار افزود : بعد از صعود تیم نساجی از سوی شورای شهر جلسه ای برگزار شد تا زمان جشن صعود را مشخص کنیم ولی متاسفانه علی رغم برنامه ریزی های انجام شده برای جشن صعود ، اما در فضای مجازی روز چهارشنبه را برای جشن اعلام داشتند .
وی گفت : به نظر می رسد اتاق فکر و اتاق جشن در مکانی دیگر برگزار شد و عملا بار تشریفاتی برگزاری آن بر عهده شورا و شهرداری بود که باید پیگیری شود .
ایمان پویامهر یک عضو دیگر شورای شهر قائمشهر هم گفت : اگر چه دل مردم قائمشهر به دلیل اعیاد شعبانه و جشن صعود تیم نساجی به لیگ برتر شاد شد و ما هم خود را در این شادی سهیم می دانیم ، ولی برنامه این بود که جشن صعود همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شود که اینگونه نشد و در شب نیمه شعبان جشن را برگزار کردند .
تیم نساجی قائمشهر که با نام نساجی مازندران هم شناخته می شود در آخرین دیدار لیگ دسته یک که یکشنبه هفته پیش برگزار شد با پیشی گرفتن از تیم هم استانی خود خونه به خونه بابل موفق شد به لیگ برتر صعود کند.
نساجی تا پیش از آخرین بازی مقابل راه آهن تهران که در تهران هم برگزار شد ، در جایگاه سوم جدول رده بندی لیگ دسته یک قرار داشت و از شانس کمتری نسبت به خونه به خونه برای صعود برخوردار بود ولی در نهایت با خوراندن ۶ گل به رقیب تهرانی توانست جواز صعود را به نام خودش ثبت کند.
اگر چه هنگام برگزاری جشن صعود نساجی در ورزشگاه وطنی از ورود بانوان ممانعت به عمل آمد و آنان بیرون از ورزشگاه شاهد برگزاری جشن بودند ، ولی در نهایت هواداران نساجی با اتمام برنامه داخل ورزشگاه ، کارناوال شادی به راه انداخته و به صورت دستجمعی با حضور بانوان مسیر ورزشگاه را تا میدان طالقانی شادی کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو