جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی برگزار شد

نسیم ورزش : با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هجدهمین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی برگزار گردید.

 

استعدادیابی ورزشی

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ هجدهمین جلسه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.
این جلسه که در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، اعضای جلسه برای برگزاری شایسته این جشنواره نکته و نظرات پرداختند.
حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تبریک ایام دهه فجر، نقش آموزش و پرورش را در این جشنواره پررنگ عنوان کرد و گفت: تعامل با آموزش ضریب موفقیت و توسعه ورزش استان را بالا خواهد برد.
همچنین ابوالقاسم عباسی معاون امور توسعه ورزشی با اشاره به برگزاری این جشنواره با حضور بیش از چهار ورزشکار افزود: این جشنواره در پنج رشته ورزشی تنیس روی میز، شطرنج، کشتی، قایقرانی، ژیمناستیک طی روزهای چهارم تا ششم اسفندماه در ساری برگزار می شود.
همچنین عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی از برگزاری مراسم افتتاحیه این جشنواره در سوم اسفندماه به میزبانی ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی خبر داد و اذعان داشت: امیدوارم یک روز شاد و مفرح را به صورت نمادین و نمایشی در این روز داشته باشیم.
در ادامه سید علی ساداتی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه آموزش و پرورش می تواند در برگزاری این جشنواره نقش مهمی ایفا کند، اظهار کرد: آموزش و پرورش آمادگی هرگونه همکاری در این جشنواره خواهد داشت.
در پایان محمدحسین شکیبافر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از طراحی پوستر تبلیغاتی این جشنواره خبر داد و افزود: جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در رده سنی ۶ تا ۱۴ سال در دو بخش پسران و دختران به میزبانی شهرستان ساری برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *