جشنواره بزرگ خانوادگی ورزش برای همه در تهران برگزار شد

نسیم ورزش:  جشنواره بزرگ خانوادگی ورزش برای همه با حضور کلیه استان ها و فدراسیون ها ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در تهران برگزار شد.

986
 معاون توسعه ورزش همگانی ورزش و جوانان مازندران گفت: جشنواره بزرگ خانوادگی ورزش برای همه با شعار ورزش، فرهنگ، نشاط و با هدف  ایجاد شور و نشاط و شادابی برای شرکت کنندگان –آشنائی با آداب و سنن اقوام مختلف کشور-تلاش در تحکیم وحدت بین فرهنگ و ورزش-تلاش برای همدلی فرهنگ و ورزش-فرهنگ سازی برای تقویت فعالیت های ورزشی بین عموم مردم از تاریخ ۲ شهریور لغایت ۱۲ شهریور در  استادیوم ورزشی آزادی تهران برگزار گردید.

عادل عالیشان تصریح کرد: در این جشنواره که با حضور کلیه استان ها و فدراسیون های ورزشی در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، اداره کل ورزش و جوانان مازندران به عنوان یکی از استان های برتر و با شرکت مقتدرانه و با استفاده از پتانسیل ادارات و برخی از هیات های ورزشی شهرستان ها حضور پیدا کرد.

وی بیان داشت: در این جشنواره فرماندار فریدونکنار – رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار –حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا لاغری رئیس هیات همگانی فریدونکنار و همکاران و کمیته های زیرمجموعه –فرماندار میاندورود- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندورود و سید رمضان صالح نژاد رئیس هیات روستائی و بومی و محلی میاندورود و عوامل تحت پوشش و همچنین رئیس اداره شهرستان تنکابن زحمات بسیاری متحمل شدند.

عالیشان افزود: همچنین قرار است از کلیه عوامل و دست اندرکاران این جشنواره طی مراسمی خاص توسط جناب آقای حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر به عمل آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو