جزئیات/ خودکشی مرد مغازه‌دار نوری در اداره دارایی

خودکشی مرد مغازه‌دار نوری این فرد با در دست داشتن ظرف چهار لیتری بنزین و کاتر به همراه خود به اداره امور مالیاتی (دارایی) شهرستان نور مراجعه و ضمن ریختن بنزین در کف سالن اداره و به راه انداختن آتش بلافاصله با کاتر شاهرگ خود را قطع کرده که به دلیل شدت خونریزی در همان مکان فوت می‌کند.
خودکشی مرد مغازه‌دار نوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، فردی از کسبه‌های شهرستان نور به نام (ر ـ ت) حدود ۵۵ ساله در اداره امور مالیاتی این شهرستان با کاتر شاهرگ خود را قطع کرد و در همان محل جان خود را از دست داد.

 یکی از کسبه‌های شهر نور در اداره امور مالیاتی با کاتر خودکشی کرد و بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

این فرد با در دست داشتن ظرف چهار لیتری بنزین و کاتر به همراه خود به اداره امور مالیاتی (دارایی) شهرستان نور مراجعه و ضمن ریختن بنزین در کف سالن اداره و به راه انداختن آتش بلافاصله با کاتر شاهرگ خود را قطع کرده که به دلیل شدت خونریزی در همان مکان فوت می‌کند.
مأموران آتش‌نشانی، انتظامی و قضایی بلافاصله در محل حاضر می‌شوند و با خاموش کردن آتش از سرایت آتش به سایر قسمت‌ها جلوگیری می‌کنند و براساس اطلاعات رسیده، تنها بخشی از سیستم رایانه‌ای آسیب دیده و به همین دلیل ادامه کار مختل شد.

جسد این فرد پس از اقدامات قانونی و تأیید مرگ توسط پزشک قانونی به سردخانه بیمارستان امام خمینی نور منتقل شد و علت این اقدام توسط پلیس و مقامات قضایی در دست بررسی است که متعاقباً اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، هادی خنجری فرماندار شهرستان نور این اتفاق را تأیید کرده است.

 

رئیس اورژانس مازندران چه گفت ؟
فرهاد مصدری با اشاره به خودکشی یک مرد مغازه‌دار در اداره دارایی شهرستان نور، اظهار داشت: این فرد مغازه کیف و کفش داشته که پیش از ظهر امروز پس از مراجعه به دارایی شهرستان نور با کارشناسان مالیاتی آنجا مشاجره کرده است.

وی افزود: پس از مشاجره میان مرد مغازه‌دار و کارشناسان مالیاتی این فرد در حضور همه افراد شاهرگ خود را زده و اقدام به خودسوزی کرده است.

مسئول اورژانس مازندران با بیان اینکه نیروهای اورژانس پس از تماس با آنها به موقع به محل حادثه رسیده‌اند، گفت: به دلیل شدت جراحات ناشی از خودکشی، فرد مغازه‌دار جان خود را از دست داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *