جریمه دو تیم تراکتورسازی و استقلال

نسیم ورزش : باشگاه‌های تراکتورسازی و استقلال تهران به خاطر تخلفات تماشاگرانشان مجددا از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شدند.

 

تراکتورسازی و استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم نفت آبادان و گسترش فولاد ۶ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین مسابقه صورت گرفت. این تیم با توجه به سوابق هفته های چهارم و سیزدهم لیگ برتر به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل اهانت تماشاگران نفت به بازیکنان تیم حریف با توجه به سوابق در هفته های چهارم، یازدهم، سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر مبلغ  ۵۰  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فولاد خوزستان به دلیل تخلف تعدادی از تماشاگران منتسب به تیم فولاد در بازی برابر پیکان تهران و اهانت به تیم داوری با توجه به سوابق هفته های دهم و چهاردهم یگ برتر به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران پنجم دی ماه در اصفهان انجام شد و باشگاه استقلال به خاطر پرتاب سنگ توسط تماشاگران به سمت کمک داور مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم تراکتورسازی به دلیل اهانت تماشاگران به داور  مسابقه با بکارگیری الفاظ زشت در طول مسابقه با تیم نفت تهران به پرداخت مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات جام حذفی ۳۰ آذرماه برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت و گاز گچساران تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا صورت گرفت که کمیته انضباطی تیم مربوطه را ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کلیه آرا صادره شده از سوی کمیته انضباطی قطعی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو