جراحی بزرگ در هندبال مازندران با ریاست جدید

اختصاصی نسیم ورزش: جراحی بزرگ در هندبال مازندران با ریاست جدید صورت گرفته است و محمد حسین شکیبافر توانسته است با تیم  خود اقدامات ارزنده ای را صورت دهد.

جراحی بزرگ در هندبال مازندران

هندبال مازندران چند وقتی است در آن انقلاب بزرگی صورت گرفته است. هیات هندبال مازندران با انجام فعلیتهای گسترده توانسته است اقدامات ارزنده ای صورت دهد.

ورزش هندبال که در گذشته چندان مورد توجه قرار نگرفته بود در حال حاضر تکاپو و پویایی فراوانی دارد.

محمد حسین شکیبافر با راه اندازی لیگ برتر هندبال مازندران مزین به نام شهدای استان توانسته است غوغایی بزرگ صورت دهد این امر سبب ساز حضور گسترده تیم های مازندرانی در این لیگ شده است .

لیگ برتر هندبال مازندران می تواند سبب شکوفایی استعدادهای ناب هندبالی در مازندران باشد که پیش از این مورد توجه قرار نمی گرفت.

شکیبافر خواستار رفع انحصار طلبی در هندبال مازندران است و توانست با حضور خود مربیان و داوران هندبال استان را به تکاپو بیاندازد.

جراحی بزرگ در هندبال مازندران با ریاست جدید

شکیبافر با همکاری سایر دست اندکاران هیات هندبال مازندران توانسته است در این مدت کوتاه تصدی بعنوان متولی این رشته ورزشی به دستاوردهای بزرگی دست یابد.

حضور ۱۵ تیم از سراسر استان در بخش بانوان و آقایان در هندبال مازندران نشان دهنده عطش بالای هندبالیست های مازنی می باشد که خود گویای این است که تا این چه اندازه به هندبال مازندران در گذشته جفا شده است.

حالا دیگر هندبال مازندران گمنام نیست رسانه های مازندران به بیان فعالیتهای هیات می پردازند و این نقطه شکوفایی هندبال استان خواهد بود.

رفع انحصار طلبی در هندبال مازندران یکی از مطالبات بحق جامعه هندبال مازندران محسوب می شود که تا به امروز هیات هندبال مازندران به خوبی در رفع آن کوشا بوده است.

برنامه ریزی و هدفمند بودن هیات هندبال مازندران مشهود می باشد و این امر نشان دهنده بکارگیری افراد کاربلد در این مجموعه می باشد.

شکیبافر توانسته است جراحی در هندبال مازندران صورت دهد و مطمئنا این جراحی در راستای توسعه و پیشرفت این رشته ورشی با خونریزی همذاه خواهد بود.

جراحی بزرگ در هندبال مازندران با ریاست جدید

بکارگیری از دو کاندیدای دیگر ریاست هیات هندبال مازندران نشان دهنده نگاه اتحاد و همدلی شخص شکیبافر در این رشته ورزشی می باشد.

اتحاد و همدلی رکن اساسی در ورزش مازندران محسوب می شود که هندبال مازندران در این امر مهم پیشتاز می باشد و توانسته است در اینخصوص پایلوت سایر رشته های ورزشی شود.

گفتنی است لیگ برتر هندبال مازندران در دو بخش آقایان و بانوان و در هر بخش در دو گروه به صورت رفت و برگشت در حال انجام می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو