جذب ۶ بازیکن غیربومی در ترکیب تیم فوتسال بانوان آمل

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت فوتبال آمل از جذب شش بازیکن غیربومی در ترکیب تیم فوتسال بانوان این شهرستان برای حضور در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور خبر داد.

فوتسال بانوان

مرتضی طباطبایی در شهرستان آمل، گفت: تیم فوتسال بانوان آمل همانند سال‌های گذشته در لیگ دسته یک فوتسال بانوان تیم‌داری می‌کند.

وی افزود: تمرینات تیم فوتسال بانوان آمل هم طی ماه گذشته از سر گرفته شد و این تمرینات آماده‌سازی با حضور ۱۶ بازیکن متشکل از بازیکنان بومی و غیربومی در حال برگزاری است.

رئیس هیئت فوتبال آمل با اشاره به اینکه امسال از بازیکنان حرفه‌ای و افرادی در حد لیگ برتر در ترکیب تیم بهره می‌گیریم، تصریح کرد: بانوان آملی حدود پنج سال در لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور تیم‌داری می‌کنند و سال گذشته توانستیم سهمیه مازندران در این دوره از مسابقات را حفظ کنیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون شش بازیکن غیربومی برای حضور در تیم جذب کردیم، گفت: بسیاری از این بانوان فوتسالیست دانشجوی دانشگاه‌های شهرستان آمل هستند همچنین جذب مربی با دانش بالا در راس کادر فنی تیم در دستور کار قرار دارد.

طباطبایی با اعلام اینکه بانوان ورزشکار آملی در رشته فوتسال تلاش زیادی دارند، بیان کرد: بانوان آملی طی سال‌های گذشته برای رقابت‌های دور گروهی در سالن ۲ هزار نفری پیامبر اعظم (ص) به دیدار رقبا می‌رفتند.

رئیس هیئت فوتبال آمل تصریح کرد: امروزه یکی از مهم‌ترین مشکل تیم فوتسال بانوان آمل عدم حمایت بخش خصوصی و نداشتن اسپانسر است که سعی داریم با همت مسئولان و بخش خصوصی مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: آیین قرعه‌کشی لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور هم چندی قبل در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد همچنین در این مسابقات ۲۰ تیم شرکت‌کننده در پنج گروه چهار تیمی دسته‌بندی شدند.

رئیس هیئت فوتبال آمل گفت: آملی‌ها در این رقابت‌ها با تیم‌های اندیمشک، اسفراین، چالوس و آمل هم‌گروه هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو