جذب ۱۰ نفر از ورزشکاران در شهرداری بابل

 

نسیم ورزش: رئیس کمیسیون ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بابل گفت: ۱۰ نفر از ورزشکاران بابل در سال ۹۳ جذب بدنه شهرداری بابل شدند.رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر بابل

علی شکری‌پور اظهار کرد: اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر بابل در زمینه رشد و اعتلای ورزش تصمیمات و مصوبات حمایتی مناسبی را تاکنون به تصویب رساند‌ه‌اند که از جمله آن می‌توان به معافیت‌های حمایتی برای احداث اماکن ورزشی و فضای باشگاهی، مساعدت در حمل و نقل مناسب تیم‌ها به سفرهای درون‎ یا برون‎استانی، در اختیار گذاشتن فضای مناسب تبلیغی در سطح شهر، افزایش وسایل ورزشی در پارک‌های مختلف، تشویق و توسعه ورزش همگانی و حمایت از تیم‌ها و ورزشکاران حرفه‌ای و تجلیل از قهرمانان ورزشی اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل در بخش زیرساخت‌های ورزشی و سالن چندمنظوره ۵ هزار نفری نیز با آینده‌نگری و برنامه‌ریزی کلان اقداماتی را انجام داده‌اند، افزود: برای رفع بخشی از نیازهای ورزشکاران بابل احداث استخر سرپوشیده را در آینده نزدیک داریم.

رئیس کمیسیون ورزشی و اجتماعی شورای شهر بابل از ساخت استخر ورزشی شهرداری خبر داد و یادآور شد: تجهیز تمامی پارک‌ها به وسایل بدن‌سازی و آمادگی جسمانی، تهیه و ساخت فضای ورزشی در پارک‌ها، راه‌اندازی ۱۰ ایستگاه ورزش همگانی در پارک‌های بابل، تخفیف کامل عوارض و پروانه ساخت اماکن ورزشی برای شهروندان، تخفیف کامل هزینه‌های پروانه ساختمانی برای مربیان و ورزشکاران آسیایی و جهانی از دیگر اقدامات انجام‌ شده است.

این مسئول برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی محلات بابل در پنج مرحله با شرکت ۸ هزار نفر و ۵۰۰ تیم ورزشی را از دیگر اقدامات انجام‌شده برشمرد و ادامه داد: به‌زودی شاهد برگزاری انتخابات محلات و تعیین شورایان در ۱۷۰ محله بابل هستیم.

شکری‌پور اضافه کرد: با رایزنی‌های انجام‌شده، ۱۰ نفر از ورزشکاران در بدنه شهرداری جذب شدند و برای پنج نفر از مربیان پارک‌ها نیز حقوق و مزایا در نظر گرفته شد.

 

وی با اشاره به اینکه پیگیر تهیه نقشه و مقدمات اولیه برای احداث سالن چندمنظوره سه هزار و ۵۰۰ نفری شهرداری بابل در سال ۱۳۹۴ هستیم، گفت: تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بابل از دیگر اقداماتی است که درصدد تحقق آن هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *