جذب والیبالیست جدید در ترکیب کاله بعید است

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: جذب والیبالیست جدید برای ادامه لیگ برتر والیبال در نیم‌فصل دوم و افزودن به ترکیب کاله مازندران بعید است.

عطاعی

بهروز عطایی در شهرستان آمل، اظهار کرد: فصل جاری لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در روزهای پایانی نیم‎‌فصل نخست قرار دارد. وی، در پاسخ سئوالی مبنی بر احتمال جذب بازیکن جدید در ترکیب تیم والیبال کاله مازندران به منظور تقویت ترکیب تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر، افزود: تاکنون که قرار نیست کاله در نیم‌فصل دوم بازیکنی به خدمت بگیرد، هر چند جذب بازیکن در تیم را بعید می‌دانم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران تصریح کرد: البته برخی ضعف‌های فردی در تعدادی بازیکنان مشاهده می‌شود که با تلاش بازیکنان می‌خواهیم این ضعف‌ها به حداقل ممکن برسد.

این مربی بیان کرد: در دیدار گذشته مقابل ثامن‌الحجج خراسان بازی سخت و حساسی را در خانه داشتیم. عطایی اظهار کرد: در این دیدار خانگی نتوانستیم از امتیاز میزبانی بهره لازم ببریم و پیروزی را از آن خود کنیم.

وی گفت: مقابل ثامن‌الحجج که تیم قدرتمندی بوده و از کادر فنی مجربی برخوردار است با نتیجه سه بر یک شکست خوردیم که وجود اشتباهات برخی بازیکنان کاله مازندران در این دیدار مشاهده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *