جذب دو بازیکن در تیم فوتسال لیگ برتری شهروند ساری

نسیم ورزش : مدیر رسانه ای تیم فوتسال لیگ برتری شهروند ساری گفت که تنها نماینده مازندران در رقابت های فوتسال باشگاههای کشور برای نیم فصل دوم ۲ بازیکن جدید جذب کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش : مجید بابایی افزود : با درخواست کادر فنی ، مسعود سعادتی و هادی جعفری ۲ بازیکنی هستند که در نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدند.
وی گفت که تیم فوتسال شهروند ساری در نیم فصل دوم بنا دارد تا سه بازیکن را به تیمش اضافه کند که تاکنون ۲ نفر از این بازیکنان با تیم قرارداد بستند.
او افزود : یک بازیکن جدید نیز بزودی از بازیکنان لیگ برتر به تیم شهروند ساری می آید.
بابایی اظهار داشت : براساس آئین نامه فدراسیون هر تیم فوتسال می تواند سه تا چهار بازیکن لیگ برتری داشته باشد که تاکنون سه بازیکن لیگ برتری جذب تیم شدند و یک بازیکن دیگر نیز می تواند به این جمع اضافه شود.
تیم فوتسال شهروند ساری در نیم فصل اول محمد طاهری و علی کیائی از بازیکنان لیگ برتری را جذب کرد و در نیم فصل دوم نیز مسعود سعادتی از الوند قزوین به این تیم اضافه شد.
هادی جعفری بازیکن نکایی به عنوان بازیکن آزاد فوتسالی به عنوان گلر به فوتسال شهروند ساری پیوست.
شهروند ساری در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر از ۱۳ بازی با کسب ۲۰ امتیاز در رده ششم جدول ۱۴ تیمی این مسابقات قرار گرفت.
این تیم در حالی در نیم فصل اول رقابت های فوتسال لیگ برتر ایران در میانه جدول جای خوش کرد که در رقابت های فصل گذشته با خوش شانسی در لیگ برتر ماندرگار شد.
نیم فصل دوم رقابت های فوتسال لیگ برتر دوم دی ماه سال جاری شروع می شود و شهروند ساری در نخستین دیدار این نیم فصل دوم در سالن شهدای اهواز مهمان تاسیسات دریایی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو