جذب بازیکنان جدید شرط سرمربی فوتسال لیگ برتری شهروند ساری برای توافق

نسیم ورزش: مهدی نعمتی سرمربی فوتسال لیگ برتری شهروند ساری که فصل گذشته با زیرکی توانست تیمش در روزهای پایانی در لیگ برتر نگه دارد ، برای توافق نهایی در فصل جدید پیش شرط گذاشت.

 مهدی نعمتی پیش شرط اصلی توافق نهایی در عهده گیری مسئولیت سرمربیگری تیم شهروند ساری را جذب سه تا چهار بازیکن تاثیرگذار برای فصل آینده این رقابت ها اعلام کرد.
نعمتی گفت که فهرست چهار نفره بازیکنان پیشنهادی را در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار داده و در صورت جذب حداقل سه نفر از این فهرست در شهروند می ماند.
وی که هفته های پایانی نیمه فصل دوم رقابت های فوتسال لیگ برتر جانشین سید مهدی ابطحی سرمربی سابق شهروند ساری شده بود و توانست تیمش را در لیگ برتر نگه دارد ، افزود : تیم شهروند دو سال را با استرس کامل در لیگ برتر گذارند و ماندنش نیز به روزهای پایانی موکول شد.
او ادامه داد : این روند ، فشار مصاعفی را به بازیکنان و هواداران وارد کرده که تداوم آن در فصل جاری رقابت ها قابل هضم نخواهد بود.
نعمتی گفت : برای روپا نگ هداشتن تیم شهروند ساری در لیگ برتر نیاز به جذب بازیکنان جدیدی داریم که بتوانیم با قدرت در رقابت ها حضور داشته باشیم.
وی افزود : اگر باشگاه بتواند این بازیکنان را در موعد مقرر جذب کند ، سرمربیگری تیم شهروند ساری را برای فصل آینده قبول خواهم کرد.
تیم شهروند ساری تنها نماینده فوتبالی مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتسال است که به دلیل تاخیر ۹۰ روزه در جذب بازیکنان ، تا حدودی از میدان رقابت برای جذب نیز عقب ماند و اکثر بازیکنان این تیم به دلیل بلاتکلیفی به تیم های رقیب رفتند.
رقابت های فوتسال لیگ برتر فصل آینده هفتم مرداد ماه سال جاری استارت زده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *