جدیدترین اظهارنظر مشایى

 

نسیم ورزش: اسفندیار رحیم مشایی پس از ماه‌ها غیبت بالاخره در یک مراسم رسمی دیده شد. مراسم رسمی مذکور اما نه مراسمی سیاسی بود و نه مراسمی اقتصادی. مراسم درگذشت یک هنرمند بهانه‌ای بود برای آنکه اسفندیار رحیم‌مشایی مجددا رویت شود.

 
مشایی این‌بار پس از ماه‌ها غیبت در مراسم درگذشت حبیب محبیان رویت شد؛ مراسمی که درست چند خیابان آنطرف‌تر از ویلای اسفندیار رحیم مشایی در رامسر که این روزها در آنجا مستقر است، برگزار شد تا او یک مصاحبه کوتاه هم داشته باشد. صحبت‌هایی که آنچنان شکل و رنگ مصاحبه نداشت و بیشتر گلایه‌هایی بود از سیاسی دیده شدن اظهاراتش. اسفندیار رحیم‌مشایی در برابر پرسشی درباره نگاه او به هنرمندان، به بهانه درگذشت حبیب محبیان – ترجیح داد پاسخ ندهد و به جای آن، گفت: فضا به‌گونه‌ای است که آدم حتی اگر یک حرف معمولی هم بزند برخی آن را سیاسی تعبیر می‌کنند. به گزارش ایسنا، مشایی با اشاره به اینکه سال‌هاست گفت‌وگو نکرده و به خیلی‌ها هم قول داده اگر بنا بر گفت‌وگو بود اول با آنها صحبت کند، گفت: «این مساله خیلی سیاسی است. از سوی دیگر اگر هم سیاسی نباشد وقتی من درباره‌اش حرف بزنم سیاسی می‌شود. در حال حاضر نمی‌شود در این باره حرف زد.»

 
او افزود: «فضا به‌گونه‌ای است که آدم حتی اگر یک حرف معمولی هم بزند برخی آن را سیاسی تعبیر می‌کنند. من نمی‌خواهم در فضای سیاسی حرفی زده باشم. فقط می‌توانم به شما خسته نباشید بگویم. ان‌شاءالله طاعات‌تان قبول باشد. من فقط می‌توانم بگویم اگر بنا شد مصاحبه کنم شما را در اولویت می‌گذارم.» مشایی توضیح داد: «من به بعضی از عزیزان قول داده‌ام که مصاحبه نمی‌کنم و اگر بنا شد حرف بزنم آنها در اولویت هستند. البته در این ایام به دروغ از من نوشته‌اند اما من واقعا حرفی نزده‌ام. »/اعتماد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *