جدول زمان بندی تور جهانی بابلسر مشخص شد

اختصاصی نسیم ورزش : جدول زمان بندی تور جهانی بابلسر مشخص شد /  رییس هیات والیبال استان مازندران از آمادگی این استان از میزبانی از تورجهانی تک ستاره خبرداد.

 

جدول زمان بندی تور جهانی بابلسر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ سید میلاد تقوی در نشست خبری ستاد اجرایی تورجهانی تک ستاره بابلسر با بیان اینکه تمامی دستگاه های اجرایی استان مازندران پای کار هستند،افزود:
تیم های خارجی حاضر در تورجهانی تک ستاره وارد بابلسر شدند.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش وجوانان استان مازندران حمایت خود را از برگزاری تورجهانی تک ستاره در شهرستان بابلسر حمایت کرده و امیدواریم میزبان خوبی از این دور از رقابت ها باشیم.

رییس هیات والیبال استان مازندران با اعلام اینکه ۲۲ تیم از ۹ کشورجهان در تورجهانی تک ستاره والیبال ساحلی شرکت کردند،ادامه داد: جدول مقدماتی تورجهانی تک ستاره بابلسر از روز سه شنبه ۱۶ مهرماه برگزار و از روز چهارشنبه ۱۷ مردادماه جدول اصلی این رقابت ها آغاز می شود.

میلاد تقوی با بیان اینکه با قدرت در برگزاری تورجهانی والیبال ساحلی عمل خواهیم کرد،ادامه داد: آیین اختتامیه این رقابت ها روز جمعه با حضور رییس و دبیر فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

در ادامه رئیس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال نیز گفت: بیشتر تیم های خارجی شرکت کننده در تورجهانی والیبال ساحلی وارد بابلسر شدند.

فریدون الهامی در نشست خبری تورجهانی تک ستاره والیبال ساحلی در بابلسر،با اعلام اینکه تورجهانی والیبال ساحلی تک ستاره از روز سه شنبه در بابلسر آغاز می شود،بیان کرد: برای اولین بار تورجهانی تک ستاره والیبال ساحلی را در ایران آغاز کردیم،مرحله اول تورهای کاسپین سریز در بندر ترکمن،مرحله دوم در بابلسر و مرحله سوم آن در بندر انزلی خواهد بود.

وی با اشاره به قضاوت ده داور ایرانی در تورجهانی تک ستاره،افزود: مازندران زیرساخت های خوب و مدیران خوبی دارد و با برنامه ریزی هیئت والیبال استان مازندران ، این استان به عنوان میزبان تورجهانی تک ستاره انتخاب شد.

رئیس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال با اعلام اینکه به دنبال تداوم برگزاری تورهای جهانی والیبال ساحلی در ایران هستیم،ادامه داد: درتلاش هستیم تا تور والیبال ساحلی کاسپین سریز را در سنوات آینده برگزار کنیم. با توجه به فراهم شدن زیرساخت ها می توانیم از تورهای دو ستاره نیز میزبانی کنیم./سید علی حسین زاده امیری

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو