جدایی بازیکن ساروی از پرسپولیس در ایستگاه آخر!/ طرفین بر سر عقد قرارداد به توافق رسیدند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش پس از مذاکرات متعدد در نهایت رامین رضائیان بازیکن ساروی تا فردا قراردادش را با تیم فوتبال پرسپولیس امضا خواهد کرد و داستان تنش های این بازیکن با پرسپولیس به استگاه آخر رسید.

رامین رضاییان

رامین رضاییان

بعد از مدتها کش و قوس بر سر حضور رامین رضائیان در تیم فوتبال پرسپولیس در نهایت توافقات اصلی به دست آمد و رامین رضائیان به زودی در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت خواهد کرد. 

پس از مذاکرات متعددی که میان برانکو و مسولان باشگاه اتفاق افتاد در نهایت سرمربی سرخپوشان با بازگشت این بازیکن موافقت کرد و به همین دلیل تصمیم نهایی در خصوص بازگشت رضائیان انجام شد.

امروز هم سایت باشگاه پرسپولیس مصاحبه‌ای از رضائیان بازیکن ساروی منتشر کرد که وی در این مصاحبه از جدایی‌اش از جمع سرخپوشان ابراز ندامت کرده است و اعلام کرده که با هر شرایطی که برایش در نظر بگیرند با پرسپولیس قرارداد می‌بندد. 

همچنین امروز مذاکرات نهایی میان رضائیان بازیکن ساروی و محمد علی ترکاشوند انجام شد و در حالی که قرار بود امروز قرارداد سفید میان طرفین امضا شود اما به دلیل اینکه علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در مسافرت به سر می‌برد به همین دلیل امضای قرارداد به فردا موکول شد و با این حساب رضائیان که به تازگی اردوی تیم ملی را پشت سر گذاشته بعد از بازی‌های تیم ملی مجددا به تمرینات سرخپوشان بازخواهد گشت.

توافقات کلی برای عقد این قرارداد حاصل شده و به احتمال فراوان جدایی رضائیان و پرسپولیس فردا به پایان می‌رسد.

گفتنی است رامین رضاییان (زاده ۱ فروردین ۱۳۶۹ – ساری) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در حال حاضر در تیم فوتبال پرسپولیس تهران بازی می‌کند. او در سال ۲۰۱۵ توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی‌روش برای شرکت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ باشد.

وی که سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم و راه‌آهن را دارد در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴ به پرسپولیس تهران پیوست.

رامین رضاییان
شناسنامه
نام کامل رامین رضاییان
زادروز ۱ فروردین ۱۳۶۹ (۲۵ سال)
زادگاه ساری
پست دفاع راست
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی پرسپولیس تهران
باشگاه‌های جوانان
۲۰۰۲–۲۰۰۸ شهرداری ساری
۲۰۰۸–۲۰۰۹ شن‌سا تهران
باشگاه‌های حرفه‌ای*
سال‌ها باشگاه‌ها بازی (گل)
۲۰۰۹–۲۰۱۳ صبای قم ۹۸ (۷)
۲۰۱۳– راه‌آهن ۵۴ (۱۱)
۲۰۱۵- پرسپولیس تهران ۳ (۰)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو