جدال حساس تیم های نسیم ورزش ساری و نشر دانش نوشهر در فینال…

اختصاصی نسیم ورزش : از سری مسابقات لیگ برتر استان مازندران تیم نسیم ورزش ساری و نشر دانش نوشهر در یک دیدار حساس به مصاف هم خواهند رفت.

 

نشر دانش
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، لیگ برتر هندبال مازندران در حالی به ایستگاه فینال رسیده است که تیم های نسیم ورزش و نشر دانش با شکست حریفان خود و ارائه بازی خوب در نیمه نهایی لیگ برتر روبروی هم صف آرایی خواهند کرد.
این دو تیم ساروی و نوشهری که در مرحله گروهی با هم همگروه بودند ۲ بار در روبروی هم صف آرایی کردند که سهم هر کدام یک برد و یک باخت بود.
نسیم ورزش ساری بعنوان صدر گروه به مصاف تیم هیات بابل رفت که در گروه مقابل بعنوان تیم دوم صعود کرده بود که این نسیم ورزش بود که با پیروزی در دو بازی توانست فینالیست لیگ هندبال نسیم ورزش شود.
 تیم نشر دانش نوشهر بعنوان تیم دوم روبروی تیم هیات قائمشهر قرار گرفت و توانست این تیم را شکست دهد و دیگر فینالیست این رقابتها باشد.
باید دید در فینال لیگ برتر هندبال مازندران چه تیمی به قهرمانی خواهد رسید.
ساری یا نوشهر کدام شهر کاپ قهرمانی را با خود به خانه خواهد برد.
بابلسر میزبان فینال لیگ برتر هندبال مازندران خواهد بود و  این رقابتها که چند وقتی است سبب پویایی و نشاط در رشته ورزشی هندبال شده است به ایستگاه آخر خود خواهد رسید.
هیات هندبال مازندران به واسطه پیوسته بودن نشاط و شادابی در این رشته ورزشی باید تدبیری اتخاذ نماید تا پس از پایان رقابتهای لیگ انزوا در هندبال مازندران حکم فرما نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو